Štítina doma nestačila na Malé Hoštice

0

Domácí se sice ujali dvoubrankového vedení, ale hosté skóre otočili a dovedli jej do vítězného konce

Štítina - Malé Hoštice 3:6 (2:4)

Nováček 1. B třídy po celý zápas diktoval tempo hry. Do vedení šla paradoxně domácí družina, když se prosadili oba její forvardi Rohovský a Došla. Hošticím se ale během pěti minut podařilo obrátit skóre. Nejdříve se prosadil Richard Blaga - 1:2. Krok s domácími srovnal Chřibek - 2:2. Skóre otočil Elek a na dvoubrankový rozdíl upravil svou druhou brankou v zápase Richard Blaga - 2:4. Druhý poločas nabídl obdobný obrázek hry. Dalšími dvěma góly upravili postupně Bartošek resp. Kokošek na 2:5 resp. 2:6. Konečnou podobu výsledku dal asi deset minut před koncem Rohovský - 3:6.

Branky: Jan Rohovský 2, Došla - Richard Blaga, Chřibek, Elek, Bartošek, Kokošek.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.