Bojovné přátelské utkání Zličín - Klíčany

0
Jednalo se o zápas přípravný mezi celky dvou různých krajských přeborů, který se odehrál v sobotním dopoledni 12.2. 2022. Zápas byl bohatý jednak na góly, tak i na penalty - hosté stříleli rovnou 3. Úvodní gól dal sice Merta ze Zličína, ale průběh utkání, pak řídili hosté a též vyhráli.

Utkání FC Zličín - TJ Klíčany působilo pozitivním dojmem, bylo gólově nadprůměrné a to ve prospěch hostů. Domácí se museli během zimní přestávky popasovat s odchodem hned pěti hráčů základní sestavy. Jejich místo obsadili noví hráči, kteří se tak s týmem ještě sehrávají.

První poločas byl vyrovnaný, stav skončil 1:1, když góly vsítil za domácí celek Merta a za hosty skóroval Bureš. Pro Zličín to byl slušný první poločas i proto, že Klíčany jsou jako třetí nejlepší celek těžkého krajského přeboru Středočeského kraje horkými kandidáty na možný boj o postup do Divize. A ve druhém poločase se jejich kvalita projevila.

Ve druhé polovině hry se sice dostali Klíčany zaslouženě do vedení, ale velmi je trápila koncovka z penaltových kopů. Ze třech pokusů skrovaly pouze jednou, když se z penalty neprosadil Kraus a Slánský. I tak dokázali střelci Předota s Krausem dovést svůj tým k zaslouženému vítězství 1:3.

Přátelské utkání se i přes bojovnost obešlo bez bytečných karetních trestů a sledovalo jej 45 diváků.

Svěřenci trenéra Dana Drahokoupila začínají svůj první soutěžní zápas v Pražském přeboru 20.3. od 15:00 v Radotíně. Klíčany v čele s trenérem Radkem Šelichou začínají o týden dříve, 12.3. v 10:15 na domácí půdě s Nespeky.

Autor článku: Josef CHAMULA

Štítky

Přátelské utkání Pražský | Krajský přebor Středočeský | Krajský přebor FC Zličín TJ Klíčany

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.