Derby vyznělo lépe pro domácí. Sokol Malesice - Sokol Město Touškov

0
Konečně domácí uhráli 3 body a to ne zrovna s lehkým soupeřem. Ovšem, jako vždy si to Malesičtí udělali zbytečně složité a dramatické.

Yeeees! Konečně jsme uhráli 3 body a to ne zrovna s lehkým soupeřem. Ovšem, jako vždy jsme si to udělali zbytečně složité a dramatické.

V šatně jsme si řekli, že od první minuty budou lítat vzduchem a že se bude makat na 110%! A co se řeklo se i udělalo. Od úvodního hvizdu jsme lítali, makali, kombinovali a hned to také neslo své ovoce, kdy po pěkné rychlé kombinaci střílel Martin Otýs, ale toho ještě hostující brankář vychytal, nicméně odražený míč se dostal k nováčkovi týmu Denysovi Hrabchakovi a ten s chladnou hlavou, krásným lobem, úspěšně zakončil. Trochu zaskočený soupeř moc nevěděl co se děje a po levé straně utekl Jiří Svoboda, přešel přes 2 hráče a krásně našel kapitána domácích Milana Legáta a ten se nemýlil - 2:0. Po druhé brance jsme trochu zvolnili tempo hry a začali míče moc nakopávat, tím se bohužel soupeř dostal do hry a začal nás přehrávat. Naštěstí pro nás, dokázali jsme veškeré ataky soupeře ustát a neinkasovali. Oproti tomu se opět hra vrátila do normálu a pěknou kombinací se dostal míč do soupeřovi jedenáctky a tam velkou laxností hrající hosté o míč přišli a Jirka Svoboda se konečně poprvé v sezóně trefil - 3:0. Závěrečných 10 minut jsme soupeře prakticky nepustili za půlku a výsledek vydržel až do konce poločasu. Navíc ve 45. minutě krásně přebral míč Svoboda a utíkal sám na branku, bohužel nezvolil střelu, ale nahrávku na Karla Schleisse, který byl bohužel pokrytý vracejícím se obráncem a tak se skóre neměnilo.

V šatně panovala dobrá atmosféra a moc dobře jsme věděli, že soupeř se pokusí hned od prvních minut nepříznivý stav změnit. Prvních 10 minut jsme zodpovědně bránili, až do chvíle kdy domásí brankř Lukáš Homolka vyběhl pomoci Ondru Žítkovi, který sváděl sprinterský souboj s útočníkem hostí a špatný odhad našeho golmana znamenal vyrovnání, jelikož místo, aby atakoval hráče hostí, sestřelil naše obránce a tak byla naprosto volná branka. Druhý skrat během pár minut dostal i stoper Standa Hora a míč směřující do prázdné branky chytil rukou a nemohlo následovat nic jiného, než červená karta a penalta. Ta byla bezpečně proměněna a začlo trápení. 40 minut ve hře o deseti je opravdu těžké ustát a také že ano, tlak soupeře byl velký a tak přišlo snížení v 66.minutě na 2:3. Naštěstí jsme se nezatáhli a snažili napadat soupeře, kdy vzniklo dost faulů a trestných kopů. Jeden z nich krásně nasměřoval Martin Otýs na zadní tyč, kde si odskočil od obránce Jirka Svoboda a svým druhým gĺem nás všechny uklidnil. Zápas jsme uhráli a výsledek znamenal body pro domácí.

Štítky

Obecně k soutěži Plzeňský | 1.B třída sk. C TJ Sokol Město Touškov TJ Sokol Malesice

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.