FOTO: Výhra jede do lesa, Tatran si v přípravě poradil s městským rivalem

0
Tatran školil v efektivitě. Prakticky na co sáhnul, to skončilo gólem. Naopak hráči SK Rakovník šance pálili jak na běžícím páse a generálka na mistrovské utkání pro ně měla opravdu hořkou příchuť.

SK Rakovník B - TJ Tatran Rakovník B 1:5 (1:3)

 

SKR: Pešek - Kotaska, Čadek, Weis, Mates - Mareš, Sklenka, Pucholt, Jonák - Jan Červený, Kýzl. Střídali: Procházka, Mašek a Itner. Trenéři: Zdeněk Weis a hrající Petr Kýzl.

 

Tatran: Adam Beneš - Volf, Vrábík, Černý, J. Kučera - Dobřanský, Rothe, Věchtík, Kutafin - Jan Beneš, Makram. Střídali: Andrt, Hora a Kollár. Trenéři: Václav Eck a Martin Kokšál.

 

Branky: Jan Červený - 3x Jan Beneš, Makram a Kutafin.

 

Po celé utkání byly vidět výrazné chyby domácí rezervy, které hosté trestali. Střelecky se dařilo mladičkému Janu Benešovi, který si připsal hattrick. Klid v koncovce, dobré náběhy a přesné zakončení. To jsou atributy, kterými se v tomto zápase vyznačoval. Nutno zvýraznit výborný výkon zkušeného stopera Vrábíka, který dirigoval hru zezadu a velmi dobře řídil obranné řady. Kdyby si SK vážilo svých šancích, zápas mohl skončit klidně remízou. Především Mareš se dostal do dvou gólovek, Sklenka orazítkoval krásnou střelou břevno, z dálky to zkoušel i Pucholt. Na druhé straně mohl další branku přidat Jan Beneš, ale ztroskotal na domácím brankáři. Sečteno a podtrženo, pro tatranské béčko velmi úspěšná generálka, pro domácí naopak...

 

Za galerii děkujeme Tondovi Vydrovi.

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | 1.A třída sk. A Středočeský | 1.B třída sk. A TJ Tatran Rakovník B SK Rakovník B

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.