S výsledky podzimu spokojeni nejsme, říká prezident Vrchotových Janovic

0
Třináct zápasů, z toho pět výher, jedna remíza, sedm proher, skóre 21:32 a šestnáct bodů v tabulce. Taková je bilance Sokola Vrchotovy Janovice, aktuálně devátého týmu Okresního přeboru Ferdinand. Na otázky ohledně zimní přípravy a současné situace klubu odpovídal jeho prezident, pan Antonín Dvořák.

Jak probíhá příprava pro jarní část sezony?

„Přípravu jsme zahájili 31. ledna v domácím prostředí. Tréninkové jednotky probíhají každý týden v úterý, čtvrtek a neděli.“

 

Proběhly během zimní přestávky nějaké změny v mužstvu či realizačním týmu?

„Nic mimořádného se nestalo. Přestup jednoho hráče doladíme do konce února. Po podzimu jsme měli na marodce šest hráčů, z čehož čtyři se již zapojili do přípravy. U zbylých dvou je léčení na delší dobu.

 

Jak jste spokojen s výsledky po podzimní části?

„S výsledky spokojeni samozřejmě nejsme. Na druhou stranu jsme rádi, že jsme mohli na podzim odehrát všechna utkání, protože marodka byla opravdu obsáhlá.“

 

První zápas jara hrajete s Přestavlky. Poslední vzájemný duel skončil bezbrankovou remízou. Jaký výsledek očekáváte nyní?

„Přestavlky jsou nepříjemný soupeř, jelikož mají dobře poskládaný tým. Remízu bychom opět brali.“

 

Děkuji za rozhovor.

 

autor: Lukáš Losleben

 

Štítky

Ostatní Středočeský | Benešov | Okresní přebor Vrch.Janovice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.