Cíl pro jaro? Hlavně se udržet, zní z tábora Nespek

0
Jarní část fotbalových soutěží se pomalu, ale jistě blíží. Jinak tomu není ani v Benešově, kde se zhruba za měsíc opět rozjede Okresní přebor Ferdinand. V něm hraje i „B“ tým Tělovýchovné jednoty Sokol Nespeky...

Současná situace není úplně růžová. V soutěži se Nespeky nachází na dvanáctém místě tabulky, dvě pozice nad úplným dnem. Dle vyjádření na klubovém webu za to mohou zranění některých klíčových opor v kombinaci s nedostatkem tréninků. Nicméně, jak nám sdělil po telefonu hospodář Pavel Drnec, se klubu podařilo sehnat nového trenéra, a to pana Václava Knížka, u nějž všichni doufají, že mužstvo opět postaví na nohy. Vždyť v loňské sezoně, která byla pro Nespeky „B“ první v okresním přeboru, se hráčům podařilo vybojovat hezké čtvrté místo.

 

Co se týče změn v kádru, krom výše zmíněného trenéra Knížka se žádné neudály. Tým je takovým mixem dorostenců, méně využívaných hráčů prvního mužstva a typických „béčkařů“.

 

Jaké jsou cíle pro jarní část sezony? Pavel Drnec to řekl jasně: „Je to pro nás druhá sezona, a ta přeci bývá vždy těžší, než první. Budeme se ale snažit udržet v soutěži, to je teď to hlavní.“

 

První zápas jara hrají Nespeky „B“ se Sokolem Maršovice, a to v neděli 24.3.2019. První vzájemný zápas skončil bezbrankovou remízou. Uvidíme tedy, jakým výsledkem skončí utkání nyní. 

 

AUTOR: Lukáš Losleben

Štítky

Ostatní Středočeský | Benešov | Okresní přebor TJ Sokol Nespeky B

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.