6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Favorizovaný Jeseník těsně vyhrál

0

I když se Spálov ujal brzy vedení, tak Jeseník dvěma brankami skóre otočil.

čekalo se, že domácí Jeseník do utkání nastoupí zhurta a to se potvrdilo, ale kluci na to byli připraveni a začátek zápasu velmi dobře zvládli​ už v 10 minutě dobře vystřelil zpoza velkého vápna Karel Pop, jeho tvrdou střelu gólman Machač vyrazil před sebe a dokázal zlikvidovat i následnou dorážku Klevara , když ji vytěsnil na roh roh zahrával Patrik Pop a to tak dobře, že si na něj naskočil Jan Kostka a tvrdou a přesnou hlavičkou otevřel skóre zápasu – 0:1 ve 13 minutě vystřelil Karel Pop, ale bohužel jeho střela šla těsně mimo branku ve 25 minutě se zrodil rychlý brejk po ose Karel Pop, T.Chuděj a Luděk Šíma , ale bohužel posledně jmenovaný tváří v tvář Machačovi nezacílil přesně do 30 minuty jsme byli určitě lepším týmem, ale pak se začali osmělovat domácí, kteří zahrávali spoustu rohových kopů i standardek  a z jedné takové srovnali utkání 37 minuta centr z pravé strany propadá až na zadní tyč na úrovni malého vápna, kde se dobře orientuje domácí Polónyi a nohou překonává Neckáře – 1:1 od vyrovnávací branky už byli častěji u míče domácí, ale žádná šance se už neurodila o poločasu přišlo první nucené střídání, pro svalové zranění odstoupil Patrik Pop

do druhého poločasu se šlo s cílem, zužitkovat nějaký rychlý brejk a strhnout vedení na svoji stranu bohužel už v 53 minutě domácí vstřelili, jak se později ukázalo vítěznou branku v utkání, když jejich hráč obešel v pravém rohu spálovského beka, nacentroval před bránu a tam efektně patičkou zakončil  - Jan Goláň – 2:1 pak přišlo druhé nucené střídání, když musel dolů ze hřiště kvůli nakopnutému nártu Král, místo kterého nastoupil Petr Chuděj – ten hru oživil a dokázal dobře podržet míč i rozehrát Spálov se snažil alespoň o vyrovnání, ale ani ze série rohů či dlouhých autů do vápna vyrovnání nepřišlo nejvíce vzruchu bylo cca kolem 85 minuty, když byl ve velkém vápně přidržen a povalen Petr Chuděj, který si chtěl naskočit na dlouhý aut – bohužel píšťalka sudího zůstala němá  když by zápasu asi remíza slušela, tak jsme odjeli tentokrát bez zisku bodu, protože jsme nezužitkovali šance v úvodní půlhodině zápasu a nic nevytěžili ani z rohů a volných kopů v závěru utkání