1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Vítězná podzimní rozlučka, Lučina - Horní Suchá 1:2

0

V posledním podzimním mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 1. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů Finstal Lučina výsledkem 1:2, když poločasový stav byl již 1:2. Za náš tým se v posledním mistrovském utkání v podzimní části nejdříve prosadil Daniel Juranek a poté Martin Mikulec. Naši hráči se tak s podzimní části rozloučili vítězně.

V posledním podzimním mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli v 1. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů Finstal Lučina výsledkem 1:2, když poločasový stav byl již 1:2. První branku v utkání vstřelil v 11. minutě Jiří Staufčík a poslal domácím tým do vedení 1:0. Náš tým však dokázal ještě v prvním poločase skóre otočit. Nejdříve vyrovnal v 17. minutě Daniel Juranek a poté poslal náš tým do vedení ve 29. minutě Martin Mikulec a bylo to 1:2. Tímto výsledkem také skončil první poločas. Ve druhém poločase již branka nepadla a naši hráči se tak s podzimní části rozloučili vítězně. Tímto můžeme označit podzimní část jako za hodně vydařenou a na jaře doufáme, že náš tým bude bojovat o nejvyšší příčky tabulky.