Klatovy přejely Doubravku

0

Až nečekaně snadnou výhrou se Klatovy přiblížily Doubravce na rozdíl 2 bodů...

Rychlý nástup hostů znamenal rychlé vedení

Souboj týmů z horní poloviny tabulky začal zostra a už v 9. minutě se měnilo skóre zápasu. Klatovský Lukeš vybojoval ve středu hřiště balón, přihrál do lajny Krejčímu a ten přízemní přihrávkou našel volného Bezděka před bránou – 0:1. Po zbytek prvního poločasu se nic důležitého již neudálo.

Divoký druhý poločas i s neproměněnou penaltou

Druhý poločas avšak přinesl pořádnou velikonoční fotbalovou nadílku. Oba týmy si vytvořily hned několik šancí, které zaváněly gólem. Největší šanci na vyrovnání měla Doubravka v 80. minutě. Janda špatně rozehrál a následně ve vápně zastavil Rótha za cenu faulu. K penaltovému puntíku se postavil Švec, ale skvělý Rojík v brance Klatov jeho ránu vystihl a ukryl v rukavicích. O dvě minuty později navíc nastřelili domácí břevno a s touto neproměněnou šancí jako by skončilo jejich snažení. 5 minut před koncem se z rychlého protiútoku trefil Bezděk a o další 2 minuty později se radoval i Krejčí, jenž po centru Lukeše hlavičkoval do černého.