25.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hoštice nestačily na Kobeřice

0

Hoštice šly sice do vedení, ale po celý zápas si více šancí vypracovaly Kobeřice, jejichž brejky byly smrtící. Dva z nich dokázali hosté využít a skóre převrátit ve svůj prospěch.

Malé Hoštice nadále herně i výsledkově tápou. Domácí eskadra šla sice do vedení v 12. minutě, když po autovém vhazování Matěje Malohlavy se míč dostal k Martinu Slížovi, jehož střelu brankář Daniel Stoklasa ještě vyrazil, ale lob Vojtěcha Kopťáka ho se štěstím překonal - 1:0. Ještě v 16. minutě mířil Martin Slíž vedle kobeřické svatyně. Pak už si šaqnce tvořili jen hosté, když hrozili neustále z nebezpečných brejků. Pavel Hlawenka a Robin Náhlík ztroskotali na brankáři Honkovi. Ondřej Bedrich mířil z šesti metrů nad. Vojtěcha Malchárka vylapal opět brankář Honka. V 38. minutě však už byl Vojtěch Malchárek úspěšný, když svou střelu nasměroval přímo k tyči hoštické klece – 1:1.

Ve druhém dějství se obrázek hry příliš nezměnil. Domácí se sice snažili hosty tlačit, ale bez efektu. Navíc hosté nadále hrozili ze smrtících brejků. Jan Návrat, ani Pavel Hlawenka sami před brankářem neuspěli. Klíčový okamžik utkání přišel v 62. minutě, když jeden z brejků proměnil s naprostým přehledem po přihrávce Daniela Bočka Ondřej Bedrich – 1:2. Hoštice se sice ještě snažily s výsledkem něco udělat. Střely Richarda Blagy, Martina Slíže a Aliho Gromana mířili těsně vedle. Za hosty opět zazdili šance Robin Náhlík a Jan Návrat. Zápas dospěl k výhře hostů, kterří získali důležité tři body.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík (trenér): Zápas byl z naší strany hrozný. Nedařila se nám kombinace. Soupeř byl po celé utkání lepší, hlavně z brejků.

TJ Sokol Kobeřice B
David Václavík (trenér): Výsledek nenaznačuje, jak to mělo dopadnout. Klidně jsme mohli vyhrát i 15:1, ale nedávali jsme své šance.

M. Honka [-] , M. Slíž [-] - D. Kurzica [-] , R. Blaga [-] , I. Xenitidis [-] , R. Blaga [-] , M. Thiemel [-] , J. Grygarčík [-] (46. M. Kokošek [-] ) , M. Malohlava [-] (79. A. Postulka [-] ) , V. Kopťák [-] (73. A. Groman [-] ) , D. Kašný [-]

D. Stoklasa [-] , D. Boček [-] (73. J. Návrat [-] ) , R. Náhlík [-] (83. R. Hahn [-] ) , V. Malchárek [-] (89. J. Bečica [-] ) , M. Havranke [-] , P. Hlawenka [-] , O. Bedrich [-] (65. P. Komárek [-] ) , D. Petroš [-] , L. Jašek [-] , M. Vidlák [-] , D. Mrva [-]

ŽK: 40. J. Grygarčík - 55. M. Havranke .
Hráči zápasu: M. Honka - M. Havranke .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠALATA Jiří - KOMÁREK Milan, KRZISCH Roman.