Aritma předvedla nevídaný obrat

0

Posledních 30 minut zápasu stačilo pražskému celku ke vstřelení 4 gólů...

Sušičtí v čele s Gillem ovládli první půli

Na pražské umělce se odehrál v sobotních dopoledních hodinách souboj 11. týmu divize A, Aritmy Praha, a posledního celku soutěže, Sušic. Papírové předpoklady hrály pro domácí celek, nicméně už v 15. minutě se dostali podceňovaní hosté do vedení díky gólu útočníka Linharta, který se po důrazném pressingu sušických dostal k odraženému balónu a propálil vše, co mu stálo v cestě. Po zbytek prvního poločasu vycházel sušický tým ze zabezpečené obrany a především díky skvělému Gillovi v brance hostí se skóre už nezměnilo.

Řádění Aritmy vedl Müller

Po sedmi minutách druhého poločasu se navíc poslední tým soutěže radoval podruhé, když skóroval i druhý útočník Vrhel po akci Linharta, který si dokonale naběhl na autové vhazování a přihrávkou brankovištěm vybídl skórovat Vrhela do prázdné branky. Aritma se probudila až po necelé hodině hry a v 59. a 60. minutě dokázala dvěma slepenými góly srovnat stav zápasu. V poslední půlhodině hry už bylo na hřišti de facto jedno mužstvo a díky dalším dvěma brankám v samotném závěru otočil pražský tým nepříznivě se vyvíjející utkání ve svůj prospěch a připsal si tak výhru 4:2.

TJ Sušice
Záložník hostů M. Krejčí: „Do 53. minuty, kdy jsme vstřelili druhý gól, jsme byli lepším týmem. Poté jsme se uspokojili s naším výsledkem a domácí nás začali přehrávat. Na koně je dostali 2 slepené góly v 59. a 60. minutě.“