15.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Ratboř doma plně bodovala

0

V utkání, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu se nakonec radovala Ratboř. Domácí hráči otočili misku vah na svojí stranu až v závěru utkání.

Domácí měli první slovo

Ratboř začala tlakem na branku soupeře, ale vytvořené pološance nevedly ke kýženému výsledku. Žádná střela nerozvlnila síť za zády Koláře. Naopak zvonilo břevno Jeřábkovy branky, když na něj dopadl nepovedený centr libodřických hráčů. A tak se diváci dočkali branky až po půlhodině hry. Na jeden z nesčetných rohů si nejvýše naskočil Ladislav Brtník a poprvé otevřel skóre - 1:0. Bohužel domácí své vedení dlouho neudrželi. Po kombinační akci, kdy Košík přesně našel kopačku Petra Heverleho a ten srovnal na 1:1. Do kabin tak odcházeli hráči za nerozhodného stavu.

Standardky rozhodly

Vstup do druhého dějství měli lepší hosté. Do samostatného brejku se dostal Josef Košík a hosté se ujali vedení 1:2. Po pěti minutách bylo ale opět srovnáno, když se mezi střelce zapsal opět Ladislav Brtník, který se po svém návratu z hostování ratbořským vyplácí - 2:2. Patnáct minut před koncem utkání si vedení berou zpět hosté. Opět kombinace směrem k brance a David Oliva uklízí míč do odkryté brány - 2:3. Jenže domácí to nezabalili a dvěma povedenými trestnými kopy si berou všechny body. Nejprve přesně zamířil David Kemza a srovnal skóre na 3:3. Poslední slovo měl Michal Kopecký, který se trefil z dobrých pětatřiceti metrů - 4:3. V zajímavém zápase tak zůstaly všechny body doma.

TJ Slavoj Ratboř
Vladimír Pěkný, trenér: S ohledem na průběh zápasu byla naše výhra naprosto zasloužená. Libodřice, jak je jejich zvykem, hrály důrazně a dost nás dojížděly, ale my se nenechali rozhodit a vyhrocený zápas před hojnou diváckou kulisou jsme dovedli do vítězného konce. V poslední minutě se v našem vápně nešťastně srazil libodřický Hrstka se svým spoluhráčem a musel být odvezen do nemocnice. Doufáme, že nepůjde o nic závažného a brzy se uzdraví a vrátí na fotbalové trávníky

FK Libodřice
Lukáš Lanc, trenér: Nehráli jsme dobře. Dali jsme venku tři branky a k bodům to nevedlo. Mrzí mě, že jsme všechny góly dostali po standardkách, to by se stávat nemělo. Zraněný Hrstka bude podle mých posledních informací snad brzy v pořádku, má nějak naraženou krční páteř.

D. Jeřábek [-] - J. Hovorka [-] , J. Lapšanský [-] (75. L. Sova [-] ) , D. Kemza [-] - M. Kopecký [-] , P. Stráník [-] (75. D. Palermo [-] ) , J. Trojan [-] - L. Brtník [-] , L. Vohnický [-] - M. Adámek [-] , J. Skopec [-]

M. Kolář [-] - R. Medlen [-] , L. Němec [-] (82. T. Němec [-] ) , D. Oliva [-] , M. Hovorka [-] (46. D. Hrodek [-] ) , M. Hrstka [-] (90. P. Mikeš [-] ) , L. Pohanka [-] , P. Škopek [-] , J. Košík [-] , F. Šafránek [-] , P. Heverle [-]

ŽK: 14. J. Skopec , 85. L. Sova - 26. P. Škopek , 59. D. Oliva , 59. M. Hrstka , 83. F. Šafránek .
Hráči zápasu: D. Kemza , M. Kopecký , L. Brtník - J. Košík .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: Benák Petr - SEMERÁK David (N), NĚMEC Ladislav (N).