25.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Libčany zdolaly Bílou Třemešnou

0

Libčany neměly v zápase s Bílou Třemešnou lehkou práci. Proti důraznému soupeři ale nakonec domácí vybojovali tři body.

Libčany odpovídají na branku hostů

Fotbalisté Bílé Třemešné vstoupili do zápasu s Libčany nebojácným dojmem. Hosté svým důrazem znepříjemňovali domácím jejich útočné snahy. Důrazná Bílá Třemešná se dokonce dostala do vedení, když ve čtrnácté minutě skóroval obránce Michal Hruška. Libčany se po deseti minutách z inkasované branky oklepaly a uštědřily svému soupeři dva tvrdé údery v krátkém časovém sledu. Ve dvacáté páté minutě otevřel skóre zápasu domácí Martin Friedl, aby tentýž hráč o minutu později zvýšil na 2:0. Libčany se tak během jedné minuty dostaly do příjemného dvoubrankového náskoku. Situace Bílé Třemešné se ještě více zkomplikovala ve třicáté třetí minutě. V té době uviděl druhou žlutou kartu v zápase Milan Pátý, a proto musel opustit hrací plochu. Ve zbytku poločasu oslabená Bílá Třemešná nedokázala odpověď na vedení domácích.

Oslabená Bílá Třemešná sahala po bodech

Ve druhém poločase nehrála Bílá Třemešná odevzdaně. Přestože hosté hráli v deseti, pokračovali i nadále ve své bojovné taktice. Odměnou byla hostům šedesátá šestá minuta, kdy na 2:2 dokázal vyrovnat obránce Josef Kubelka. Libčany svoji početní převahu zhodnotily až v závěrečných minutách zápasu, a to v osmdesáté čtvrté minutě, kdy vedení domácím vrátil Michael Hoffman. V závěru zápasu již Bílá Třemešná nenašla síly na další vyrovnání, a Libčany se tak mohly radovat z vybojované výhry 3:2.

SK Libčany
Jan Schejbal - předseda SK Libčany: Naše vítězství se nerodilo vůbec lehce, hosté hráli důrazně a bojovali o každý metr hřiště. V deseti se jim podařilo i vyrovnat, ale důležité tři body jsme nakonec ponechali doma. Za zmínku určitě stojí dvě situace, kdy se hostující brankař Dobřichovský přiznal ke dvěma tečím a následně se kopaly rohové kopy.