Chrudim znovu ztratila, Kolín si odvezl dva body

0

Kolín navázal na předchozí velmi dobré výsledky a i na půdě horkého favorita z Chrudimi dokázal bodovat. Pro Chrudimské je to ztráta dalších důležitých bodů.

Chrudim byla jasně lepší a zasloužila si vedení

Třetí liga finišuje a s tím i rozuzlení o tom, kdo postoupí do Fotbalové národní ligy. Jeden z adeptů na postup východočeská Chrudim v minulém utkání citelně ztratila, když prohrála v Převýšově 0:2. Středočeský Kolín na tom v tabulce není bůh ví jak dobře, přesto v poslední době šlape velmi dobře.

Domácí začali velmi dobře a už v sedmé minutě šli do vedení. Po přímém kopu vyplaval míč proti noze Petra Rybičky, který si v těchto situacích ví rady – 1:0. Ve dvacáté minutě mohl navýšit David Sixta, jeho parádní ránu z dálky vyrazil Vízek nad břevno. O deset minut později se hezky prezentoval Rybička, nakonec selhala až spolupráce s Jakubem Krčálem. První poločas jasně patřil domácímu týmu, Kolínští nevyslali ani jednu střelu.

Z ojedinělé šance Kolín srovnal

Už v úvodu druhé půle Kolínští srovnali. Z první střely na branku domácích se trefil podle fanoušků nejlepší hráč 29. kola Jindřich Kučera1:1. Chrudim měla šanci na odpověď hned několikrát. Trefit se mohl kapitán Radouš, Tlapák nebo znovu Rybička. Kolín odolal. Závěr utkání ovlivnily dvě zvláštní červené karty, když rozhodčí vyloučil domácího Radouše a hostujícího Jelínka. Devadesát minut neurčilo vítěze, ačkoliv Chrudim měla více šancí. Šlo se na penalty.

Bod k dobru pro Kolín

Netrefil se pouze v šesté sérii domácí Ondřej Hauf, bod naví bral Kolín.

MFK Chrudim
L. Mrázek [-] - M. Radouš [-] , P. Rybička [-] , J. Krčál [-] (63. P. Tlapák [-] ) , O. Kesner [-] , V. Řezníček [-] , P. Drahoš [-] (71. O. Hauf [-] ) , D. Sixta [-] , S. Langr [-] , J. Luptovský [-] (90. L. Kopecký [-] ) , L. Mastík [-]

SK Sparta Kolín
P. Vízek [-] - M. Kouřil [-] (46. V. Hron [-] ) , L. Seifert [-] (71. J. Biško [-] ) , P. Šourek [-] , M. Jelínek [-] , V. Šimeček [-] , J. Kučera [-] , D. Brunclík [-] , D. Veselý [-] (79. M. Vejr [-] ) , P. Němeček [-] (91. F. Ludvíček [-] ) , D. Nešpor [-]

ŽK: 39. P. Drahoš - 44. M. Kouřil , 47. M. Jelínek , 54. D. Nešpor , 75. V. Šimeček . ČK: 86. M. Radouš - 88. M. Jelínek .
Počet diváků: 405. Rozhodčí: Poživil Jaroslav - HANOUSEK Karel, ŘEHÁČEK Lubomír.