1.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kyjov zaslouženě za tři body

0

Zápas nazvaný jako derby měl být jasnou záležitostí pro domácí celek. První tým tabulky měl jen pohodlně dirigovat svou hru a nasázet soupeři co nejvíce branek. Takhle před zápasem vypadaly papírové předpoklady. Zápas se vyvíjel uplně jiným směrem. Celek Kyjova na ratíškovickém pažitu nastoupil ve velkém stylu. Hráči Kyjova zcela ovládaly hru. A v 18té minutě se právem mohli radovat z první branky, když roh zahrávaný Přikrylem usměrnil do ratíškovické branky Zdeněk Bartoň.Hosté mohli své skóre navýšit v 37 minutě. Po parádní akci Petuly s Klimešem hlavičkoval vedle nikým neobsazený Kuchař. Poločas skončil 1:0 pro hráče Kyjova.Kyjov mohl svůj těsný náskok několikrát navýšit, ale Riedlově střele scházela razance, Klimeš v úniku tři kyjovských hráčů na brankáře Kratochvílu přihrál nepřesně.

Důležitý moment přišel v 65. minutě. Domácí stoper Koplík stáhl k zemi rychlonohého Klimeše a hlavní rozhodčí Kocman správně vytáhl červenou kartu a oporu Baníku vyloučil. Pro Ratíškovice se bohužel do konce nezměnilo, a tak Kyjov si zaslouženě odvezl 3 body.

FC Kyjov 1919
Alexandr Hrabal - Kyjov: "Sráží nás katastrofální produktivita. To, co jsme nedali v Ratíškovicích, to nás provázelo v každém podzimním utkání. Tím mužstvo samozřejmě trpí. Celkově sem rád za tyto tři těžké body"

FK Baník Ratíškovice
F. Kratochvíla [-] - J. Kotásek [-] (37. M. Vořísek [-] ) , L. Vrba [-] , R. Kopl [-] , T. Vacenovský [-] , P. Kotásek [-] , M. Kordula [-] , V. Šimek [-] , P. Kordula [-] (46. P. Mačuda [-] ) , M. Koplík [-] , T. koplík [-]

D. Vinca [-] - Z. Bartoň [-] , M. Petula [-] , L. Klimeš [-] (85. J. Fridrich [-] ) , L. Přikryl [-] , J. Rubík [-] (85. S. Otépka [-] ) , M. Riedl [-] , M. Chytka [-] , P. Měsíček [-] , D. Kuchař [-] (92. T. Čada [-] ) , J. Otruba [-]

ŽK: 49. M. Kordula , 57. R. Kopl , 62. F. Kratochvíla - 62. D. Kuchař , 67. L. Přikryl , 83. J. Rubík , 85. J. Fridrich , 90. M. Chytka . ČK: 65. M. Koplík .
Hráči zápasu: L. Vrba - D. Vinca , Z. Bartoň .
Místo: Ratíškovice. Počet diváků: 150. Rozhodčí: Kocman Jakub - MARINČ Lukáš, VINKLÁREK Filip.