17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Poslední Moravské Budějovice B zvítězily v Litohoři gólemz poslední minuty zápasu

13

Fotbalisté Moravských Budějovic B vybojovaly v Litohoři důležitou výhru v zápase ve kterém se diváci nenudil.

Hosté o gól lepší

V místním derby se hrál vyrovnaný zápas před slušnou diváckou kulisou.Do 20 min se hrálo na obě branky nahoru dolu.Po domácí chybě v rozehrávce se ve 24 minutě trefil z poza vápna hostující K.Svoboda.O pár minut později využil nedorozumění v hostující obraně nejlepší střelec domácích Kosmák a vyrovnal na 1-1.Hosté byli v prvním poločase mírně aktivnější a výsledkem bylo zvýšení v 38 min Pařízkem na 1-2.

Hosté vybojovali důležité vítězství

Do druhé půle nastoupili domácí s cílem utkání zvrátit na svoji stranu,což se jim po pěkné akci Kosmáka a následného golu Šindeláře v 69 min začalo dařit,bylo to 2-2.Bohužel
domácí se ještě radovali z vyrovnávacího golu,ale v zápětí neuhlídali hostujícího Fedru,který vrátil hostům vedení na 3-2.Vyloženou tutovku měl na vyrovnání domácí Kosmák ale místo aby zakončíl tak volil nahrávku do území nikoho.V 75 min střílel domácí Karel Svoboda z 20 metrů do břevna hostující branky.Domácí byli po celý druhý poločas lepším týmem ale bohužel nedokázali využít své šance.Zadní řady domácích vyztužíl nestárnoucí F.Kříž který byl nejlepším hráčem na hřišti,ale sám na všechno nestačil.Když už domácí vrhali své síly k vyrovnání přišel nevídaný kolaps domácího golmana Kapinuse,který šel házet autové vhazování,bohužel jej vhodil na hostujícího hráče který neměl problém zvýšit na 2-4.V závěrečném tlaku dokázal pouze snížit domácí Kosmák na konečných 3-4.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, trenér: Nesehráli jsme špatné utkání,bohužel nás sráží individuální chyby za které nás soupeř tvrdě potrestal,opět prohráváme o branku

TJ Litohoř
Z. Kapinus [-] - J. Okoš [-] , M. Šafrata [-] (46. O. Kostka [-] ) , F. Kříž [-] , K. Svoboda [-] , D. Puchnar [-] , J. Pintér [-] , M. Novotný [-] , T. Kosmák [-] , P. Šindelář [-] , T. Kašík [-] (80. D. Raab [-] )

SK Moravské Budějovice B
M. Novák [-] - F. Nguyen [-] , J. Liška [-] , M. Řepa [-] , M. Premar [-] , M. Pařízek [-] (82. F. Haza [-] ) , K. Svoboda [-] (79. K. Haza [-] ) , O. Fedra [-] , J. Kodajek [-] , M. Premar [-] , D. Kudrna [-]

ŽK: 89. K. Svoboda - 41. M. Novák .
Hráči zápasu: T. Kosmák - M. Pařízek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - DOLANSKÝ Ladislav (N), STEHLÍK Libor (N).