23.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Sedm branek v Libodřicích! Lazaryev dal dva góly

10

Na góly bohaté utkání nabídl souboj domácích Libodřic s hostujícím výběrem Krakovan. Po prvním dějství se schylovalo k debaklu, který se ve druhém poločase podařil hostujícímu týmu zmírnit. Zaujaly především výkony domácího Lazaryeva a Hovorky, první jmenovaný dvakrát zavěsil, zatímco jeho kolega ze středu pole pocitovým výkonem výrazně napomohl k výhře.

Čtyři

Vhled do utkání mám nabídne report hostujícího beka Ondry Černého.

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme vyjeli do Libodřic, které na nás byly velmi nabuzené. Asi za to částečně můžu já a můj malý vtípek, který jsem nemyslel vůbec zle. Každopádně tento vtípek domácí dost pobouřil a celý zápas nám to pak dávali sežrat. První poločas se mi hodnotí velmi špatně, protože jsme nepředvedli vůbec nic. Již od první minuty na nás domácí vlétli a jelikož my byli jako připosraní, tak se i poměrně lehce dostali do pohodlného čtyřbrankového náskoku. Na dvě trefy Lazaryeva navázal Košík s Baškem.

Pět

Do druhé půle jsme prostřídali, zjednodušili hru a začali hrát konečně domácím i trochu do těla. Rázem se na to z naší strany dalo alespoň trochu koukat, a nakonec se nám i podařilo zkorigovat skóre, tak aby z toho nebyla úplná ostuda. Trefil se Strejcius s Dostálem. Utkání tak nakonec skončilo pro domácí sladkým vítězstvím pět dva a pro nás dalšími vráskami na čele.

FK Libodřice
Hrající trenér Adam Baško: Zápas jsme začali nejlépe jak jsme mohli. Hned ve druhé minutě se prosadil Lazaryev a tím nás nakopnul asi k nejlepšímu prvnímu poločasu na jaře. Dobře jsme kombinovali, soupeře přehrávali a výsledkem byl poločasový výsledek 4:0. V druhé půli po proměněné penaltě jsme trochu ubrali nohu z plynu a soupeř díky našemu špatnému bránění dokázal skóre kosmeticky upravit. Jsem rád, že jsme prodloužili naší sérii bez porážky a doufám, že se nám jí povede ještě o nějaký zápas protáhnout.

TJ SK Krakovany
Obránce Ondřej Černý: V Libodřicích je to vždy pro všechny těžké, zvláště pak ale pro nás, protože s důrazem máme dlouhodobě problémy. Nabuzení domácí toho v prvním poločase dokonale využili a bylo tak prakticky po třiceti minutách po zápase. K zaslouženému vítězství jim gratuluji, jen nechápu, proč celé utkání muselo doprovázet tolik zbytečných nadávek a nenávisti z jejich strany. Nám nezbývá nic jiného, než hodit tento zápas za hlavu a pořádně potrénovat, jelikož nás příští týden čeká další těžký zápas s mladíky ze Štítar. Věřím, že v něm předvedeme daleko větší chuť a bojovnost, na co to bude stačit, to se uvidí, důležité je ale na hřišti nechat vše.

J. Berger [-] - P. Škopek [-] (70. L. Lanc [-] ) , O. Lazaryev [-] (75. P. Pěkný [-] ) , J. Košík [-] , J. Kovařík [-] , M. Hovorka [-] , L. Pohanka [-] (70. M. Pánek [-] ) , V. Dittrich [-] , P. Batelka [-] , A. Baško [-] , F. Šafránek [-] (61. V. Patočka [-] )

J. Špinka [-] - M. Kutil [-] , P. Myška [-] (46. T. Sixta [-] ) - D. Horák [-] , P. Kozel [-] , L. Chvojka [-] , O. Beneš [-] - L. Neruda [-] (46. P. Strejcius [-] ) - A. Dostál [-] , D. Chvojka [-] , M. Věříš [-]

ŽK: 75. A. Dostál .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HUMPOLÁK Aleš - MLÁZOVSKÝ David (N), KUBIČEK Luboš (N).