1.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Deset gólů v Cerhenicích! Libodřice připisují další venkovní výhru

12
Divácky atraktivní podívanou nabídl souboj Cerhenic s hostujícími Libodřicemi. Zaujal především hattrick hostujícího Pánka, ale i zdramatizování zápasu v podání domácích hráčů. Jak se zápas vyvíjel?

Pět branek za dvacet minut

Zhruba šest desítek diváků vidělo strhující úvod zápasu. Hned v 5. minutě otevřel skóre po standardce domácí Nykodym. Vedení Cerhenic však nevydrželo příliš dlouho. Doslova vzápětí totiž vyrovnal hostující Škopek a o další okamžik později otočil skóre Kovařík. Domácí tak přišli o vedení doslova ve dvou minutách.        Hosté byli na koni a přidávali jednu branku za druhou. V 11. minutě se trefil kapitán Hovorka a v 16., respektive 22. minutě gólově úřadoval kanonýr Pánek.        Ačkoliv měli domácí také své příležitosti, žádná z nich brankou neskončila a do kabin se tak šlo za stavu 5:1 pro hostující Libodřice.

Hattrick

Druhý poločas poněkud poznamenal zhoršující se terén, počasí ten den nepřálo v podstatě žádné venkovní aktivitě. Úvod druhého dějství byl pozovlější. Na branku museli diváci čekat až do 66. minuty, ve které se trefily oba týmy, za domácí snížil Petr Charouzek, zatímco za hosty to byl, v tomto zápasu již potřetí, Milan Pánek.

Dvaasedmdesátá minuta patřila hostujícímu Košíkovi, kterýžto zvýšil již na 7:2 z pohledu Libodřic. Poté hosté lehce polevili a na koně se dostali domácí Cerhenice. Ale protože několik nadějných brankových příležitostí domácích skočilo jen jednou brankou v podání Michálka, Libodřice si připsali jasnou výhru 7:3.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Utkání jsme nezačali vůbec dobře. Hned v první minuté jsme inkasovali branku po standardce. Naštěstí jsme hned za minutu vyrovnali a pote přidávali další branky. Soupeř nějaké šance a náznaky taky měl, ale naštěstí jsme je přestali bez obdržené branky. Druhy poločas jsme i díky zhoršujícímu se terénu nějak dokopali. V závěru jsme i dost polevili a soupeř mohl snížit skóre. Jsem rád za tři body a doufám, že je potvrdíme i doma v posledním utkání.