1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Mohelno zakončilo podzim výhrou s Jaroměřicemi

14

V nesmírně napínavém zápase mezi Mohelnem a Jaroměřicemi se Mohelno nakonec radovalo z vítězství 2:1. Od začátku byla hra plná vášně a dramatických momentů. První poločas skončil nerozhodně 1:1, ale ve druhém poločase se Mohelno dokázalo prosadit a získat důležité tři body. Skvělý výkon obou týmů udělal z tohoto zápasu skvělou podívanou pro všechny fotbalové fanoušky.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V posledním podzimním zápase přivítalo Mohelno soupeře z Jaroměřic nad Rokytnou.

Úvod zápasu byl v režii domácích, byli aktivnější a nebyli daleko od vstřelení úvodního gólu, ale žádná z šancí se neujala. V 17. minutě to mohli být hosté, kteří by šli do vedení, kdy sudí Kalina nařídil poměrně přísný pokutový kop, který ovšem Jaroměřický kapitán Hambálek neproměnil. V 19. minutě to tak byli domácí, kteří se ujali vedení, kdy tečovaná střela P. Jeřábka zapadla za záda hostujícího brankáře. Mohelno poté několikrát zahrozilo z přímých kopů, ty však zneškodnil dobře chytající Kašparides. Hosté vyrovnali v 40. minutě, kdy se během standardní situace k míči jako první dostal Badawi a bez problémů zakončil. Žádný další gól v prvním poločase nepadl a týmy odcházely do kabin za stavu 1:1.

První poločas byl plný osobních soubojů a bylo vidět, že ani jeden tým si nedá nic zadarmo. To pokračovalo i ve druhém poločase. K vidění byly šance na obou stranách a vedení se mohli ujmout ti nebo ti. Vyrovnaný stav trval až do 70. minuty, kdy se domácí i s trochou štěstí ujali znovu vedení. Střelu Žáka nejprve tečoval Horký a následně ještě jeden z hostujících obránců. I v poslední dvacetiminutovce byla vidět řada šancí, žádná se ale neujala, a tak domácí zvítězili 2:1 a připsali si důležité 3 body, které je posunuly se na 2. místo tabulky.

Domácí rozhodli ve druhé půli

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Hambálek Tomáš, hráč: Soupeř hrozil ze standardních situaci, a po neproměněné penaltě jsme vlastní vinou inkasovali, poté srovnal Badawi. V druhé půli jsme chtěli zvrátit vítězství na svoji stranu, ale vítr zapříčinil, že jsme si dali druhý vlastnj gol.