12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Mohelnu pomohla také k dalšímu vítěství přesilovka

14

Ve vzrušujícím fotbalovém zápase mezi Mohelnem-Čáslavicemi a hostujícím týmem došlo k dramatickým událostem. Zdálo se, že domácí tým bude mít jednoduchou cestu k vítězství, ale hosté dokázali v první půli udržet stav na 1:1. Situace se však změnila, když hostující tým ztratil jednoho ze svých hráčů a musel dohrávat zápas v deseti. Mohelno-Čáslavice využily svou výhodu a nakonec slavily vítězství 4:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Mohelno přivítalo na svém hřišti soupeře z Čáslavic. Oba týmy chtěly jistě navázat na jejich vítězství z minulého kola, a tak se dalo očekávat zajímavé utkání. Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, vytvořili si zajímavé šance, ale byli to hosté, kteří se radovali z prvního gólu. Domácí gólman vyboxoval míč přímo na nohu hostujícího Šimka a ten se do prázdné brány nemýlil. Stav 0:1. Netrvalo dlouho a v 27. minutě vyrovnával Žák pro perfektně sehrané standardce. Do konce poločasu byly k vidění i další šance na obou stranách, ale žádná gólem neskončila a týmy odcházely do kabin za stavu 1:1. Mohelno si tak pojistilo třetí místo tabulky a je v těsném zàvěsu za vedoucím duem Koněšín-Šebkovice B.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi aktivně, soupeře přehrávali a netrvalo dlouho a svoji aktivitu zúročili. V 56. minutě se střelou z velkého vápna prosadil domácí obránce Ondráček. Stav 2:1. Hosté od 65. minuty dohrávali v 10, kdy byl pro druhé napomenutí vyloučen Šimek. Domácí tak měli více prostoru a hned 2 minuty na to navýšil na 3:1 Jakub Dvořák, který si připsal premiérový gól v dresu Mohelna. V 79. minutě vítězství domácích potvrdil Jeřábek, který navýšil na konečných 4:1. Mohelno si tak zaslouženě připsalo 3 body. Mohelno si tak upevnilo třetí místo tabulky těsně za vedoucím duem Koněšín-Šebkovice B.

TJ Mohelno
Jochymek Tomáš, hráč: První poločas nebyl úplně ideální, řada nepřesností a zbytečná zbrklost v koncovce. Druhý poločas už byl o poznání lepší, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a po zásluze zvítězili.