9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Mohelno doma pouze remizovalo s Okříškami B. Výsledek utkání ale předčilo fair play chování domácího Jiřího Dvořáka

14

Ve vyrovnaném zápase mezi týmy Mohelno a Okříšky B se favorit z Mohelna ocitl v překvapivé situaci. I přes jejich očekávanou dominanci se zápas zvrtl na remízu 1:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Mohelno přivítalo na svém hřišti Okříšky B. Jednalo se o zápas týmů, které v dosavadní sezóně předvádí dobré výsledky, a tak se dal očekávat zajímavý zápas. Úvodní minuty patřily hostům, kteří byli aktivnější a zejména jejich rychlonohý útočník se dostával do slibných příležitostí. Následně se tempo vyrovnalo a byli to naopak domácí, kteří měli nejblíže ke vstřelení úvodní branky, ale obě své tutovky trestuhodně zahodili. Úvodního gólů se diváci dočkali v 31. minutě, kdy se za obranu dostal Radim Wascher a propálil hostujícího gólmana. Stav 1:0, ovšem netrval dlouho a v 33. minutě vyrovnával Michal Picmaus. Do konce poločasu již žádný gól nepadl a týmy se odebraly do kabin za stavu 1:1.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. Vytvořili si sérii zajímavých příležitostí, ale ani jedna neskončila brankou. Obdobně tomu bylo i u hostů, kteří navíc od 69. minuty dohrávali v 10, kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen Michal Zeman. Domácí tak měli možnost urvat 3 body na svoji stranu, ale hosté si to v obraně pohlídali a nedovolili Mohelnu skórovat. Vyrovnané utkání, tak skončilo spravedlivou dělbou bodů. V důležitém zápase mezi Mohelnem a Okříšky B jsme viděli vzrušující utkání, které skončilo remízou 1:1. Rádi bychom ocenili fair play přístup domácího hráče Jiřího Dvořáka, který ukázal vynikající sportovní duch a loajalitu k hře. Jeho korektní chování na hřišti je vzorem pro všechny hráče a diváky.

SK Huhtamaki Okříšky B
1.Nevolka Tomáš, brankář 2. Tým Okříšek: 1.Závěrečných 20 minut bylo nejdelších v mém životě. Remízu bereme. Ještě bych vyzdvihl výkon Matyáše Hobzy, který neprohrál jediný souboj a když šlo něco přes jeho stranu, byl jsem v klidu. 2.V úplném závěru domácí zahrávali trestný kop z 22metrů po "upísknutí" rozhodčího . Domácí hráč Jiří Dvořák však balón zakopl do autu a nechal šanci na gól ležet ladem. DÍKY ZA TYTO HRÁČE A DÍKY ZA POMEZNÍ ROZHODČÍ Z ŘAD DOMÁCÍCH, KTEŘÍ MÁVAJÍ CO VIDÍ, I KDYŽ TO MAJÍ V HOSPODĚ PO UTKÁNÍ TĚŽKÉ!!!!

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - F. Meluzín [-] , P. Šanda [-] (46. P. Jeřábek [-] ) , M. Kopeček [-] , M. Dvořák [-] (72. J. Dvořák [-] ) , P. Ležák [-] - J. Dvořák [-] , P. Šanda [-] (63. F. Staněk [-] ) , M. Ondráček [-] - T. Jeřábek [-] (16. P. Horký [-] ) , R. Wascher [-] -

T. Nevolka [-] - D. Šinkovský [-] (63. F. Teplan [-] ) , M. Picmaus [-] , M. Veleba [-] , J. Jeřábek [-] , P. Molák [-] , T. Trnka [-] , M. Hobza [-] , M. Zeman [-] , T. Dočkal [-] , M. Večeřa [-]

ŽK: 27. M. Dvořák , 76. P. Horký , 90. R. Wascher - 57. M. Zeman , 67. T. Dočkal . ČK: 69. M. Zeman .
Hráči zápasu: R. Wascher - M. Hobza .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: VALA Vladimír - KERNDL Antonín (N), KÁBELE Tomáš (N).