4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Dukovany B udolaly Šebkovice B

11

Fotbalisté Dukovan B navázali na výhru z minulého kola, kdy opět zvítězili opět před svými fanoušky, tentokrát 2:1 proti Šebkovicím B

Domácí o gól lepší

Ve třetím kole hostily Dukovany tradičního soupeře Šebkovice. V prvním poločase byl k vidění bojovný výkon obou týmů, ovšem bez výraznějších náznaků vstřelit branku. Do kabin šli přesto spokojenější domácí. Ve 39 minutě centroval Pislcajt na zadní tyč a jeho střela nakonec skončila za zády gólmana.

Domácí výhru uhájili

Druhý poločas začali domácí velmi dobře. Pislcajt dává přesnou přihrávku za obranu střídajícímu Doskočilovi a ten zvyšuje v 51 minutě na 2:0.   Poté měli více ze hry hosté. Dostávali se do zajímavých šancí. V 73. minutě se jim podařilo snížit, když se Hobza prodral do vápna a nájezd zkušeně proměnil. Domácí v podstatě až na výjimky zbytek zápasu bránili. To se jim nakonec podařilo a tak berou všechny body za výhru 2:1. Celkově byl tento zápas skvělým příkladem soutěžního fotbalu, kde oba týmy bojovaly o vítězství. Dukovany B nakonec vyšly jako vítězové, ale Šebkovice B ukázaly, že mají sílu a odhodlání. Gratulujeme týmu Dukovany B k jejich vítězství a týmu Šebkovice B k statečnému výkonu. Dukovany tak zaznamenaly druhou výhru posobě a začátek nové sezóny jim tak vyšel skvěle a určitě budou chtít na tyto výkony v dalších soutěžních zápasech navázat. Naopak Šebkovice budou muset zabrat, aby se vyhnuly sestupovým starostem.

SFK Dukovany 2001 B
J. Dobrovolný [-] - P. Jelínek [-] (46. M. Doskočil [-] ) , M. Ferus [-] (72. J. Kuchařík [-] ) , P. Pislcajt [-] , P. Jílek [-] , F. Smysitel [-] , J. Jakub [-] , T. Bořil [-] , O. Kryška [-] (14. P. Jílek [-] ) , L. Traxler [-] , P. Traxler [-]

TJ Sokol Šebkovice B
F. Brada [-] - J. Krejča [-] (46. P. Sninčák [-] ) , P. Kotačka [-] , R. Svoboda [-] (46. J. Hobza [-] ) , F. Demel [-] (64. M. Kotačka [-] ) , D. Bílek [-] , T. Bílek [-] , Z. Maule [-] , D. Volf [-] , M. Uhlíř [-] , J. Holčapek [-]

ŽK: 39. F. Demel , 89. D. Bílek .
Hráči zápasu: J. Dobrovolný - P. Kotačka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: VRZAL Vlastimil - MATĚJKA Jan (N), SOUKUP Radek (N).