11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Předměřice si vezou z Hronova tři body

9

Souboj týmů z druhé poloviny tabulky zvládly lépe Předměřice.

Bezbranková první půle

V první půli byly aktivnější Předměřice své šance ale využít nedokázaly. Velkou příležitost měl i Hronov, ale střela Franců skončila na břevně. Do šaten se tak odcházelo za stavu 0:0.

Branky začaly padat až ve druhé půli

Předměřice byly i v druhé půli aktivnější a více na balónu. Domácí obrana však zvládla odolávat až do 58. minuty, kdy si míč z hloubi pole našel Neradílek, pěkným prvním dotekem si míč zpracoval a druhým přeloboval Swaczynu. Vítězství Předměřic potvrdil v 75. minutě Štěpán Pekáč.

AFK Hronov
Jaroslav Rubeš, trenér: Dnes byl soupeř lepší a po zásluze si odvezl všechny body. Na šance jsme prohráli na celé čáře, Předměřice nás i fyzicky přeběhali. Musíme se pokusit o lepší výkon hned za týden.

TJ Slavoj Předměřice n. L.
Lukáš Mrkvička, trenér: Věděli jsme, že nás čeká složité utkání. Užší hřiště, houževnatý domácí tým a skvělý brankář. To se také stalo. Jen díky výbornému gólmanu domácích výsledek skončil "jen" 0:2. Přesto jsme předvedli výborný týmový výkon a zaslouženě si dovážíme 3 body. A v neposlední řadě take pochvala pro našeho gólmana, který si se zápasem také výborně poradil.