Otava Marian
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vysoká - Kunčice 4:2 (2:2) 16.03. 18:00 -
Vrchlabí - Roudnice 1:0 (0:0) 10.03. 14:30 -
Třebeš - Týniště 3:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Roudnice - Kostelec 3:1 (2:0) 29.10. 14:30 -
Hronov - Předměřice 0:2 (0:0) 15.10. 16:00 -
Kostelec - Třebeš B 2:0 (0:0) 07.10. 16:00 -
Vysoká - Nový HK 3:2 (2:2) 23.09. 10:15 -
Slavia HK B - Kostelec 2:1 (1:1) 09.09. 12:30 -
Vrchlabí - Nové Město 6:1 (4:0) 03.09. 17:00 -
Kunčice - Vysoká 5:4 (1:4) 19.08. 17:00 -
Třebeš B - Roudnice 2:2 (1:1) 05.08. 10:15 -
Solnice - Libčany 3:2 (1:1) 12.11. 13:30 -
Vrchlabí - Č. Kostelec 0:4 (0:2) 30.10. 14:30 -
M.Hradiště - Hřebeč 2:3 (2:2) 16.10. 15:30 -
Vysoká - Č. Kostelec 5:1 (4:0) 01.10. 10:15 -
Libčany - Dobruška 1:2 (0:1) 17.09. 16:30 -
Třebeš - Jaroměř 0:2 (0:0) 03.09. 17:00 -
Rychnov - Dobruška 2:1p. (1:1) 21.08. 14:00 -
Náchod B - Nový HK 4:3p. (2:1) 07.08. 17:00 -
Č. Skalice - Trutnov B 8:1 (3:1) 11.06. 14:00 -
Rychnov - Jaroměř 2:1p. (1:0) 29.05. 14:00 -
Č. Kostelec - Slavia HK 1:4 (0:3) 15.05. 17:00 -
Vysoká - Rychnov 2:3 (0:2) 07.05. 17:00 -
Višňová - Hrádek 4:0 (3:0) 01.05. 17:00 -
Jaroměř - Vysoká 3:2p. (1:0) 17.04. 17:00 -
Slavia HK - Rychnov 1:0 (0:0) 10.04. 16:30 -
Solnice - Týniště 2:1 (2:0) 27.03. 15:30 -
Kostelec - Libčany 2:0 (1:0) 19.03. 15:00 -
DBSK - Sokoleč 1:3 (0:2) 06.11. 14:00 -
Police - Jaroměř 5:2 (3:1) 31.10. 14:00 -
Kunčice - Náchod B 4:1 (2:1) 28.10. 14:30 -
Libčany - Slavia HK 2:3p. (1:1) 23.10. 14:30 -
Vysoká - Police 1:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
Libčany - Č. Kostelec 2:1p. (1:0) 28.09. 15:00 -
Nový HK - Náchod B 3:4p. (2:1) 18.09. 16:00 -
Cidlina - Rychnov 3:1 (1:1) 12.09. 16:30 -
Jaroměř - Dobruška 2:0 (0:0) 05.09. 16:30 -
Třebeš - Slavia HK 2:5 (1:3) 22.08. 17:00 -
Černilov - Vrchlabí 3:2p. (1:2) 07.08. 17:00 -
Vysoká - Police 3:2p. (0:0) 19.09. 13:00 -
Solnice - Lokomotiva 2:3p. (1:1) 06.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Desná 3:2 (2:1) 22.08. 17:00 -
Náchod B - Roudnice 2:1p. (1:0) 10.11. 14:00 -
Třebeš B - Slavia HK B 0:1 (0:0) 26.10. 14:30 -
Solnice - Lokomotiva 2:7 (0:2) 13.10. 15:30 -
Police - Libčany 3:4p. (1:0) 29.09. 16:30 -
Vamberk - Třebeš B 2:1 (1:1) 21.09. 16:30 -
Č. Skalice - Roudnice 1:2 (1:1) 15.09. 17:00 -
Třebeš - Rychnov 1:0 (0:0) 08.09. 17:00 -
Roudnice - Jaroměř 3:0 (2:0) 25.08. 17:00