10.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Jičín po sedmi porážkách doma zdolal Rychnov

9

Jičínu se poslední kola vůbec nedařilo a čkalo se na to, kdy se tým trenéra Beneše chytí. Povedlo se mu to v 10. kole proti Rychnovu.

První půle branku nenabídla

Od prvních minut se hrál aktivní fotbal a hra se přeléva ze strany na stranu. První plle však branku nenabídla.

Zápas se rozhodl až v závěru

Na branku branku diváci čekali až do 72. minuty, kdy přetažený centr na zadní tyč uklidl za Tobškova záda Zugar. V samotném závěru po zaváhání hostujícího obránce propálil Matějka Tobišku a upravil na konečných 2:0.

SK Jičín
Petr Beneš, trenér: Tak konečně 3 body a vítězství. Slušný výkon, organizovaný, intenzivní, velká bojovnost a týmovost. Využitá standardka – konečně!! Šance hostů vychytal Sýkora a udržel nulu – konečně!! Těchto bodů si v naší situaci moc vážíme a to i proto, že hosté nehráli vůbec špatně, věříme, že nás vítězství nakopne a body budou přibývat!!

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
Václav Brůžek, předseda klubu: Bohužel z několika šancí na obou stranách se jako první trefili domácí. My jsme dnes nebyli produktivní a proto odjíždíme s prázdnou.

SK Jičín
M. Sýkora [-] - J. Ulvr [-] , P. Buchvald [-] , P. Beneš [-] (88. F. Smolík [-] ) , J. Kuncíř [-] - M. Florian [-] , P. Mokošín [-] , O. Zugar [-] (79. A. Gaubman [-] ) , J. Kuneš [-] (79. V. Vladeka [-] ) - L. Holer [-] (57. V. Matějka [-] ) , D. Fidrich [-]

T. Tobiška [-] - J. Kocman [-] , Š. Vacek [-] , J. Kábrt [-] , J. Nosek [-] - V. Lihařík [-] , D. Veselý [-] , M. Rücker [-] , M. Červinka [-] (61. J. Lukášek [-] ) - F. Široký [-] (86. T. Markovič [-] ) , R. Zajíček [-] -

ŽK: 35. J. Kuncíř , 63. J. Ulvr , 91. V. Matějka , 94. F. Smolík - 31. M. Červinka , 34. J. Kábrt .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Prušinovský Štěpán - BUCHTA Petr, KIEZLER Vlastislav.