1.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

--

Dlouhý Újezd kontroloval utkání až do konce. Hosté se zmohli na odpor až v poslední minutě

13

Jednoznačný průběh mělo utkání mezi Dlouhým Újezdem a Borem. Domácí od úvodních minut kontrolovali průběh utkání, a hosté se na odpor zmohli až v závěrečné minutě hry. Tato kombinace měla za následek jasný výsledek i radost domácích fanoušků z prvních bodů letošního ročníku.

Jedna branka do půle

Martin Pažontka byl autorem jediné branky první půle, ale i to v bohatě stačilo na to, abychom mohli mít jasnou představu o tom, jakým způsobem se bude utkání vyvíjet. Domácí fotbalisté se zásluhou Panožky dostali do vedení ve třinácté minutě, a tento náskok bez větších problémů udrželi do konce prvního poločasu, který se stal ještě mnohem zajímavějším.

Zvýšení náskoku, i drobná korekce

Domácí i ve druhé půli byli velmi aktivní, a podařilo se jim přidat další tři branky, které tak definitivně zpečetily snahy Boru o návrat do utkání. Na rozdíl dvou branek zvýšil v 53. minutě Matěj Zeman, na kterého navázal svými dvěma trefami Martin Dvořák. Ten se trefil nejdříve ve dvaaosmdesáté, a poté i ve třiaosmdesáté minutě.

Na první pohled jednoznačné skóre tak v poslední minutě hry zkorigoval David Liška, jehož branka vykreslila skóre na konečných 4:1 z pohledu domácího týmu, který tak bez obtíží zvládl první kolo letošní sezóny.