15.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Roudné vyloupilo Trhové Sviny, čtyřikrát se prosadil Kadlec

43. D. Tomek - 8. V. Kadlec , 21. V. Kadlec , 33. V. Kadlec , 60. V. Míka , 80. V. Kadlec , 87. V. Míka
20

Trhové Sviny zakončily podzimní půsebení domácím duelem proti Malšeanům z Roudného, kde panuje s podzimem velká spokojenost.

Nezastavitelné duo

Od prvních minut bylo na fotbalovém trávníku jasné, kdo je pánem zápasu a hostující hráči dělali svým pohybem domácímu týmu velké problémy. Malše se navíc ujala i rychlého vedení, když se po osmi minutách hry prosadil Viktor Kadlec. Rychlonohý útočník ve službách Roudného obul k poslednímu zápasu podzimu střelecké kopačky a ve 33. minutě už svítilo na světelné tabuli děsivé skóre 3-0, když právě Kadlec dokonal svůj hattrick. Poločas hrůzy pro domácí zmírnil v samotném závěru Daniel Tomek, jehož branka na 1-3 dávala Spartaku ještě teoretickou šanci na body.

Pětadvacet

Jenže jakékoliv naděje na bodový zisk zadupal do země přesně po hodině hry Václav Míka, který vrátil hostům tříbodový náskok. Čas pomalu plynul a Malše ukázkově kontrolovala svůj náskok, který navíc mohla i navýšit. V 73. minutě navíc došlo na vyloučení jediného domácího střelce Daniela Tomka, který za svůj zákrok uviděl od sudího Dimitrova přímou červenou kartu. Spartak tak dohrával o deseti a v závěrečných deseti minutách obdržel ještě další dvě branky od dua Viktor Kadlec - Václav Míka. Prvně jmenovaný navíc čtvrtou branku v duelu zakončil svojí podzimní show na pětadvaceti přesných trefách a Kadlecovi tak po právu patří první příčka v tabulce střelců.

Roudné tak nakonec zvítězilo v Trhových Svinech poměrem 6-1 a nováček krajského přeboru přezimuje nejhůře na čtvrtém místě. Naopak Spartak zakončil podzim na druhé straně tabulky, konkrétně na třinácté pozici.

TJ Spartak Trhové Sviny
K. Brůha [-] - O. Šafránek [-] , L. Gažák [-] (71. J. Macák [-] ) , O. Kolář [-] (55. L. Zítek [-] ) , D. Kodras [-] , M. Kodras [-] (64. F. Pavel [-] ) , L. Macák [-] , D. Brůha [-] , D. Tomek [-] , O. Hruška [-] , M. Chromčák [-]

TJ Malše Roudné
Š. Hošna [-] - P. Cepák [-] , M. Benda [-] (64. A. Goretki [-] ) , F. Navrátil [-] , D. Vogl [-] , M. Zachař [-] , D. Šrámek [-] (80. M. Michálek [-] ) , V. Kadlec [-] (82. M. Zach [-] ) , V. Míka [-] , D. Malý [-] , D. Zíka [-] (70. D. Cepák [-] )

ŽK: 43. M. Zachař , 51. V. Kadlec , 55. V. Míka . ČK: 73. D. Tomek .
Hráči zápasu: V. Kadlec .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: DIMITROV Nikolaj - PEČENKA Miroslav, NOVOTNÝ Ctibor.