DIMITROV Nikolaj
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
T.Sviny - Roudné 1:6 (1:3) 11.11. 14:00 -
T.Sviny - Týn 1:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Rudolfov - Olešník 2:5 (1:1) 15.10. 12:15 -
Milevsko - Olešník 1:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Protivín - Rudolfov 1:5 (0:3) 23.09. 15:00 -
Semice - Třebětice 0:3 (0:1) 09.09. 13:30 -
Roudné - Protivín 7:2 (4:1) 26.08. 13:30 -
Hluboká - Třeboň 3:2 (3:1) 13.08. 17:00 -
Táborsko B - Týn 7:3 (2:1) 10.06. 10:15 -
Roudné - Vimperk 11:0 (3:0) 03.06. 13:30 -
Junior - Táborsko B 2:5 (2:2) 27.05. 10:30 -
Král. Poříčí - KV-Dvory 2:4 (1:3) 20.05. 17:00 -
T.Sviny - Semice 5:0 (3:0) 13.05. 15:00 -
Prachatice - Semice 0:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Hluboká - Osek 3:2 (3:1) 09.04. 16:30 -
Roudné B - Kaplice B 5:1 (2:0) 01.04. 16:30 -
Týn - Prachatice 0:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Protivín - J. Hradec 0:3 (0:1) 11.03. 14:30 -
Třebětice - Lišov 2:1 (1:0) 13.11. 14:00 -
J. Hradec - Jankov 6:1 (3:0) 12.11. 10:30 -
Hoštice - Volyně 1:3 (1:2) 22.10. 15:30 -
Týn - Protivín 2:2 (1:1) 15.10. 15:30 -
Vimperk - Planá u ČB 1:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Třebětice - Dačice 2:2 (0:1) 02.10. 15:00 -
J. Hradec - Týn 2:2 (2:0) 25.09. 16:00 -
Dražice - Milevsko 1:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Třebětice - Nemanice 10:0 (3:0) 18.09. 15:00 -
Týn - T.Sviny 0:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Dražice - J. Hradec 1:4 (0:3) 31.08. 17:30 -
Kaplice B - Mladé 1:0 (0:0) 19.08. 18:00 -
Mirovice - Prachatice B 3:2 (1:1) 18.06. 13:30 -
Týn - Dražice 3:5 (1:3) 28.05. 17:00 -
Chýnov - N.Včelnice 2:1 (2:0) 15.05. 17:00 -
Semice - Vimperk 1:3 (1:3) 30.04. 13:30 -
Čkyně - Prachatice B 2:1 (0:0) 16.04. 13:30 -
Kaplice - Vodňany 1:1 (1:0) 10.04. 16:30 -
Prachatice B - Vodňany 2:1 (1:1) 27.03. 15:00 -
Mirovice - Netolice 2:1 (0:1) 30.10. 10:30 -
Loko ČB - Lišov 1:5 (1:1) 16.10. 10:15 -
N.Včelnice - Chýnov 0:1 (0:1) 02.10. 15:00 -
Semice - Mirovice 2:1 (1:1) 25.09. 13:00 -
N.Včelnice - Dačice 3:4 (2:0) 14.08. 15:00 -
Slavia ČB - Nemanice 5:2 (2:1) 03.10. 16:00 -
Semice - Olešnice 4:1 (0:0) 19.09. 13:00 -
Hluboká - Ševětín 10:0 (4:0) 06.09. 17:00 -
Dačice - Met. Tábor 3:3 (1:3) 29.08. 17:00 -
Prachatice - Lhenice 2:1 (2:0) 31.08. 17:00 -
Sousedovice - Olešnice 4:0 (3:0) 24.08. 13:30 -
Mladé - D.Voda 3:2 (1:1) 15.06. 13:30 -
Kluky - Ml. Vožice 3:6 (1:3) 08.06. 16:00