13.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Hluboká se proti Dražicím nadřela, hosté dohrávali v devíti

18

Klasická páteční předehrávkou krajského přeboru se odehrála na Hluboké, kam přijely s cílem překvapit Dražice. Zápas nabídl rychlou branku, ale také pár červených karet.

Trápení se šťastným koncem

Zápas začal za převahy domácího týmu z podzámčí, který se i po devíti minutách dostal zásluhou Jakuba Píši do vedení. Hosté ale nepovolili domácím důležité odskočení na rozdíl dvou branek, a tak utkání zůstávalo otevřené pro obě strany. Hosté hrozili hlavně díky rychlým protiútokům, které měl na starosti aktivní Arsen Fulei. Dražický útočník ale společně se spoluhráči nabídnuté šance nevyužil a brankář Konečný tak držel na svém pozici stále čistý štít.

Zásadní momenty přišly v 51. a 74. minutě. Hlavní arbitr utkání Petr Nedvěd v těchto inkriminovaných časech poslal pod sprchy hned dva hráče hostujícího týmu, konkrétně Turka s Běhounem. Domácí tak dostali do posledních dvaceti minut možnost dvojnásobné přesilovky, kterou nakonec využil až tři minuty před koncem Tomáš Tauber. Hluboká tak nakonec ubojovala povinné vítězství nad Dražicemi 2-0 a nadále drží první pozici tabulky.

TJ Hluboká nad Vltavou
Petr Kadlec - asistent trenéra: Povedl se nám vstup do utkání, když jsme se už v deváté minutě prosadili. Celkově jsme odehráli první poločas dobře a chybělo jen přidat další uklidňující branku. Vstup do druhého poločasu se nám ale moc nepovedl, udělali jsme několik zbytečných faulů na naší polovině, nedokázali jsme se dostat do tempa a naše hra byla místy nervózní. O konečném výsledku se tedy rozhodlo až několik minut před závěrečným hvizdem.

TJ Dražice
Vlastimil Stuchlík - vedoucí mužstva: Rychle jsme inkasovali a vypadalo to, že si půjdeme pro debakl. Kluci ale hráli výborně a drželi se na dostřel. Zápas ale rozhodli dvě vyloučení a domácí dvojnásobnou přesilovku nakonec využili. My mohli na začátku druhého poločasu hrozit z brejků, ale ani jeden jsme nezakončili brankou. Zápas jsme tedy prohráli, ale se vztyčenou hlavou.

D. Konečný [-] - T. Antoš [-] , J. Krejčí [-] , P. Kössl [-] (68. D. Kolafa [-] ) , M. Otepka [-] - J. Rubick [-] , K. Kadlec [-] , V. Hrachovec [-] (58. A. Sypal [-] ) , T. Pecka [-] (75. T. Křiváček [-] ) - J. Píša [-] , T. Tauber [-] -

TJ Dražice
J. Počinek [-] - T. Běhoun [-] , M. Mareš [-] , J. Turek [-] , A. Fulei [-] , J. Svojše [-] (86. O. Páša [-] ) , T. Bareš [-] , V. Studenovský [-] (82. J. Stuchlík [-] ) , A. Sváček [-] , O. Hornát [-] , D. Štecher [-]

ŽK: 10. K. Kadlec , 79. T. Křiváček , 84. T. Tauber - 44. J. Turek , 86. J. Svojše , 90. A. Fulei . ČK: 51. J. Turek , 74. T. Běhoun .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nedvěd Petr - VOTAVA Pavel, BARVA Karel.