Nedvěd Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Třebětice - Olešník 1:3 (0:1) 24.03. 15:00 -
Třeboň - Olešník 2:3 (1:2) 12.11. 10:30 -
Hluboká - Dražice 2:0 (1:0) 27.10. 18:00 -
Jankov - Junior 2:4 (1:2) 22.10. 15:30 -
Jankov - Hluboká 1:4 (0:2) 08.10. 16:00 -
Třebětice - T.Sviny 4:2 (4:2) 17.09. 15:00 -
Junior - Třeboň 0:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Třebětice - Chýnov 4:0 (3:0) 16.06. 18:00 -
Hluboká - Protivín 0:0 (0:0) 19.05. 18:00 -
Lhenice - Planá u ČB 3:4 (0:2) 13.05. 13:30 -
Milevsko - Dražice 1:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
J. Hradec - Rudolfov 4:0 (0:0) 02.04. 16:00 -
Osek - Táborsko B 2:1 (1:0) 19.03. 15:00 -
Milevsko - Hluboká 3:3 (2:0) 06.11. 14:00 -
Hluboká - Dražice 4:0 (0:0) 28.10. 17:00 -
Milevsko - Rudolfov 4:1 (1:0) 09.10. 16:00 -
Milevsko - Junior 2:0 (1:0) 02.10. 16:00 -
Roudné B - Olešnice 1:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Junior - Prachatice 3:2 (0:1) 10.09. 17:00 -
Rudolfov - J. Hradec 0:4 (0:0) 04.09. 10:30 -
J. Hradec - Milevsko 0:0 (0:0) 28.08. 16:00 -
Č. Krumlov - Čimelice 2:1 (2:0) 18.06. 17:00 -
Čimelice - Olešník 2:6 (1:3) 12.06. 17:00 -
Loko ČB - Chýnov 1:3 (0:2) 04.06. 10:15 -
Chlum - Strmilov 1:3 (0:1) 28.05. 13:30 -
Milevsko - Rudolfov 1:2 (0:2) 22.05. 17:00 -
Olešník - Dražice 3:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Osek - Č. Krumlov 3:1 (3:1) 16.04. 17:00 -
Hluboká - Chýnov 2:0 (0:0) 27.03. 15:00 -
Rudolfov - Táborsko B 1:2 (1:2) 19.03. 15:00 -
Vodňany - Roudné 1:0 (0:0) 30.10. 14:00 -
Nemanice - Bernartice 2:1 (0:0) 16.10. 10:30 -
Dačice - Ševětín 2:3 (1:2) 02.10. 16:00 -
Hluboká - Dačice 6:0 (4:0) 26.09. 16:30 -
Chýnov - Bernartice 0:0 (0:0) 12.09. 17:00 -
N.Včelnice - Met. Tábor 1:2 (1:2) 04.09. 15:00 -
Vimperk - Strunkovice 1:5 (0:3) 28.08. 15:00 -
Slavia ČB - Čt.Dvory 0:6 (0:4) 14.08. 17:00 -
Met. Tábor - Slavia ČB 0:0 21.02. 14:00 -
Loko ČB - Met. Tábor 2:2 (0:1) 03.10. 10:15 -
Bernartice - Met. Tábor 1:0 (0:0) 13.09. 17:00 -
Kovářov - Loko ČB 4:0 (1:0) 29.08. 10:00 -
Sousedovice - Planá u ČB 0:4 (0:3) 22.08. 13:30 -
Třeboň B - K.Řečice 3:1 (1:1) 10.11. 14:00 -
Vodňany - Roudné 1:2 (1:1) 09.11. 14:00 -
Kovářov - Met. Tábor 7:3 (4:1) 02.11. 10:00 -
Chýnov - Bernartice 2:0 (0:0) 20.10. 15:30 -
Vodňany - N.Ves 5:2 (3:1) 05.10. 16:00 -
Chýnov - Kovářov 2:3 (1:1) 22.09. 16:30 -
Sousedovice - T.Sviny 0:1 (0:0) 07.09. 13:30