--

--

Mariánské Lázně nadále dominují: Soběslav odjížděla bez jediné branky

19

Mariánské Lázně pokračují v absolutní dominanci v rámci letošního ročníku Divize A. Pro mnohé tak stále pokračující překvapení ročníku si tentokrát bez nejmenších problémů poradilo s průběžně devátou Soběslaví, která se na hřišti soupeře nedokázala ani jednou prosadit. Pro domácí se tak jednalo o zcela jednoznačný výkon hodný mistra…

Rychlý průběh půle

Výsledek prvního poločasu se de facto zrodil během první čtvrt hodiny. Domácí byli hned z úvodu velmi aktivní, a dokázali využít šance, které se velmi rychle nabídly. Jako první se z řad domácího celku prosadil Petr Řezáč, který v osmé minutě duelu poslal Mariánské Lázně do vedení. Na jeho velmi rychlou branku navázal ve třinácté minutě Dominik Pěček, jehož branka byla v první půli tou poslední.

Domácí tak první poločas zvládli v podstatě bez zaváhání, a zejména díky velmi dobře fungující ofenzivě měl tým velmi dobře našlápnuto k zisku dalších bodů.

Utkání zakončil Renza

I do druhé půle vstoupili mnohem lépe domácí, které tak bezesporu lze označit za celkově lepší celek, který dokázal bez větších problémů kontrolovat hru.

O poslední branku utkání se postaral úderem 63.minuty Filip Renza. Jeho trefa znamenala jednoznačnou výhru pro Mariánské Lázně poměrem 3:0.

Mariánské Lázně tak pokračují ve zcela jednoznačných výkonech, na které budou moci v příštím kole navázat proti Rokycanům, které se v poslední době bodově trápí. Soběslav se pokusí napravit si chuť se čtvrtým Sokolovem.