Hanzal Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Srbice - Souš B 2:4 (2:1) 18.11. 13:30 -
Krupka - Ledvice 0:5 (0:2) 04.11. 10:30 -
Rašovice - Osek 1:6 (0:2) 28.10. 11:00 -
Mar. Lázně - Soběslav 3:0 (2:0) 21.10. 13:30 -
Souš B - Domoušice 5:3 (1:2) 02.09. 16:00 -
Oldřichov - Černovice 1:2 (1:0) 26.08. 10:30 -
Oldřichov - Žatec 3:1 (1:0) 19.08. 10:30 -
Nové Sedlo - Dobroměřice 0:4 (0:1) 12.08. 10:15 -
Libouchec - Spořice 2:1p. (0:0) 17.06. 10:00 -
Brná - Srbice 2:4 (2:1) 10.06. 17:00 -
Jílové - Neštěmice 1:0 (0:0) 27.05. 17:00 -
Domoušice - Modlany 6:1 (1:1) 24.05. 18:00 -
Perštejn - Černovice 3:1 (2:0) 13.05. 17:00 -
Souš B - Litoměřicko 3:2 (1:1) 07.05. 15:00 -
Perštejn - Krupka 1:2 (0:0) 29.04. 17:00 -
Ledvice - Proboštov 1:2 (1:1) 22.04. 15:00 -
Jílové - Souš B 2:1p. (1:0) 15.04. 16:30 -
Šluknov - Mojžíř 3:0 (2:0) 01.04. 16:30 -
Modlany - Perštejn 3:2 (1:1) 25.03. 15:00 -
Srbice - H. Jiřetín 5:1 (1:1) 18.03. 15:00 -
Lovosice - Černovice 0:2 (0:1) 11.03. 14:30 -
Lovosice - Krupka 0:2 (0:2) 19.11. 10:30 -
Oldřichov - Litoměřicko 1:0 (0:0) 16.11. 18:00 -
Údlice - Meziboří 2:4 (0:3) 13.11. 14:00 -
Černovice - Srbice 2:4 (0:3) 05.11. 14:00 -
Perštejn - T.Kadaň 4:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Hostovice - Čes. Kopisty 4:2 (1:0) 01.10. 12:30 -
T.Kadaň - Černovice 2:1 (1:1) 25.09. 15:00 -
Dobroměřice - Mojžíř 6:3 (4:2) 17.09. 14:00 -
Údlice - Podbořany 0:3 (0:0) 11.09. 17:00 -
Krupka - H. Jiřetín 1:0 (1:0) 03.09. 10:15 -
Jílové - Srbice 1:2p. (1:1) 20.08. 17:00 -
Černovice - Liběšice 4:0 (3:0) 18.06. 14:00 -
Žatec - Brná 4:3 (3:0) 11.06. 17:00 -
T.Kadaň - Jílové 1:0 (0:0) 29.05. 10:30 -
Perštejn - Vilémov 1:6 (0:4) 14.05. 17:00 -
Hostovice - Dobkovice 1:4 (0:4) 07.05. 13:30 -
Litoměřicko - Brná 2:4 (2:0) 16.04. 13:30 -
Proboštov - Mojžíř 8:2 (6:0) 26.03. 15:00 -
Klášterec - Černovice 1:5 (1:3) 12.03. 14:30 -
Brná - Vilémov 4:3p. (0:1) 13.11. 14:00 -
Blažim - Vroutek 2:1p. (1:0) 30.10. 11:00 -
Oldřichov - Vilémov 1:2p. (0:1) 23.10. 10:30 -
Čes. Kopisty - Unčín 5:2 (2:1) 10.10. 16:00 -
Bílina - Klášterec 2:3 (0:3) 11.09. 15:00 -
Roudnice B - Křešice 2:1p. (1:0) 29.08. 17:00 -
Proboštov - Roudnice 6:2 (3:0) 21.08. 17:00 -
Černovice - Ledvice 2:1 (1:0) 07.08. 14:00 -
Meziboří - Ohníč 3:2p. (0:1) 13.09. 10:30 -
Tuchořice - Cítoliby 1:2 (1:1) 05.09. 17:00