20.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Jestřábolhotečtí na prvním místě!

9

Domácí galapředstavení proti hostujícím Krakovanám přineslo týmu Jetřábí Lhoty upevnění pozice lídra souteže. Ačkoliv první poločas skončil jen jednogólovým vedením domácích, druhé dějství bylo výrazně gólovějším. Dvěma góly zazářil střídající Černý, ale celý tým zahrál výborný zápas. Jak se rodila výhra?

Ticho před bouří

Domácí disponují skvělou formou. Čtyři výhry ze čtyř zápasů. Tento jev potvrdil již ve 20. minutě obránce Vlasák. Dalším zápisem do statistik první půle byla až žlutá karta V 41. minutě, kdy rozhodčí Humpolák napomenul mladíka Robovského. To bylo z prvního poločasu vše a do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro Jestřábí Lhotu.

Bůr

Vstup do druhého poločasu vyšel domácím skvěle. Hned 4 minuty po začátku druhého dějství se trefil domácí středopolař Záhora. Posléze následovala delší pasáž bez branek, kterou až v 76. minutě ukončil brankou na 3:0 Kubíček. Poté už přišlo entrée střídajícího Černého. V 83. minutě překonal Douděru v hostující brance, aby o 5 minut později uzavřel svým druhým gólem skóre zápasu. Jestřábí Lhota tak zvítězila 5:0 a osamostatnila se na čele tabulky. Na prvním místě mají náskok tří bodů na druhý Velký Osek.

TJ Sokol Jestřabí Lhota
L. Karban [-] - T. Robovský [-] , F. Krajíček [-] , J. Švanda [-] (46. R. Stránský [-] ) , M. Klička [-] , O. Martínek [-] (80. F. Čáslavský [-] ) , T. Kubíček [-] , A. Krupka [-] (71. V. Černý [-] ) , M. Mikeš [-] (46. V. Šindelář [-] ) , D. Záhora [-] , T. Vlasák [-]

TJ SK Krakovany
Z. Douděra [-] - A. Hojda [-] , L. Neruda [-] , O. Černý [-] (35. V. Novotný [-] ) , M. Kutil [-] - D. Horák [-] (83. L. Jelínek [-] ) , P. Strejcius [-] , A. Dostál [-] - T. Sixta [-] (70. J. Robovský [-] ) , J. Oberreiter [-] (64. A. Hruška [-] ) - D. Chvojka [-]

ŽK: 41. T. Robovský , 90. D. Záhora - 55. A. Dostál , 77. V. Novotný .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: HUMPOLÁK Aleš - FEJT Lubomír (N), KUBIČEK Luboš (N).