16.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Druhá Tlučná zcela smázla Chodský Újezd, jednoznačná jízda domácích skončila 4:0

37. R. Novák , 42. R. Novák , 52. M. Seidl , 90. M. Škoda
9

Naprosto jednoznačný průběh mělo utkání v Tlučné. Necelá stovka diváků sledovala dvoubrankové poločasy, během kterých byla naprosto patrná dominance domácího celku.

Dvě branky do půle

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný a opatrný. Prvnímu poločasu zcela vévodil výkon Radka Nováka, který obstaral obě branky domácí Tlučné. Nejprve se zaradoval v 37. minutě, druhou branku vstřelil v minutě dvaačtyřicáté. Domácí tak první poločas zcela ovládli, a hosté do druhé půle vstupovali s velmi těžkým úkolem.

Snaha až do samotného konce

Druhý poločas odstartovali domácí poměrně slušným tlakem, ze kterého padla v 52. minutě už třetí branka. Martin Seidl se postaral o prakticky neřešitelnou situaci pro hostující celek. Hra se později uklidnila, ale nebyl to konec.

V 90. minutě se trefil Miroslav Škoda, který tak upravil na konečných 4:0.

Zatímco Tlučná tak bojuje o prvenství v tabulce. Chodský Újezd je poslední, a jeho situace začíná být vážná.