16.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

V Pavlovicích bylo k vidění 8 branek!

2

One man show v podání Jana Vráblice! Právě Vráblic byl u 5 z 6 branek svého týmu a nasměroval svůj tým k jasnému vítězství..

Dobrý vstup domácích do utkání

Od začátku utkání byli domácí lepším týmem. Svoji hrou nepouštěli hráče hostů k míči. Hned u úvodu se také domácí ujali vedení.

V 7. minutě se trefil Jan Vráblic a o pět minut později se Pavlovičtí fandové radovali podruhé. Náskok zvýšil Patrik Havlík - 2:0.

Zřejmě i vlivem rychých dvou branek a uspokojení z dosavadního výsledku domácí trochu polevili. Hra se vyrovnala a v 37. minutě se šťasným gólem prosadil Matěj Břečka a snížil na rozdíl jedné branky.

Radost hostům dlouho nevydržela. Hned dvě minuty po jejich trefě se svým gólem předvedl dobře hrající Vráblic a vrátil domácím dvougólový náskok - 3:1.

Tři rychlé branky a bylo hotovo

Do druhého poločasu nemuseli domácí hráči nic moc měnit. Hráli opravdu dobře a byli ve všech fotbalových dovednostech lepší než soupeř.

V podstatě tři rychlé branky po sobě byly jasným odrazem hry domácích a zpečetili osud hostů.

V 57. minutě přesně mířil Havlík a navýšil skóre na 4:1.

V 59. minutě završil hattrick Vráblic a korunoval tak svůj skvělý výkon.

A v 66. minutě Roman Vejvančický a uzavřel gólový účet domácích.

V 79. minutě už jen mírnil debakl Matěj Břečka a snížil na 6:2.

Utkání se už pak jen dohrávalo.

TJ Slavoj Velké Pavlovice
Trenér Hřiba: Myslím, že jsem vyhráli zaslouženě. Byli jsme lepší. Skvělý výkon předvedl Janko Vráblic. Jen škoda, že jsme inkasovali druhou branku.

K. Němeček [-] - J. Vintrlík [-] (67. I. Burac [-] ) , J. Vrablic [-] , D. Malůšek [-] , J. Malhocký [-] (71. T. Nesvadba [-] ) , R. Biksadský [-] , D. Havlík [-] , M. Slavík [-] (71. T. Pátek [-] ) , P. Havlík [-] , R. Vejvančický [-] , N. Janás [-]