22.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

FOTO, VIDEOSESTŘIH: Planá v 87. minutě urvala výhru a vzdálila se Lhenicím v tabulce

49. J. Beran , 54. J. Máčl , 84. T. Pintér (vl.) - 31. P. Šteyer , 43. T. Plojhar , 77. P. Šteyer , 87. J. Carda
29

Lhenice v zápase plném branek úspěšně dotahovaly pánské vedení. Jenomže najít odpověď na Cardův last minute gól už  nestihly. Sestřih zpracoval Vladislav Burda a fotil Jan Klein, děkujeme za zaslání!

SK Lhenice
Ivo Čech (trenér): Ani ve druhém domácím utkání v tomto týdnu jsme nebodovali, což je o to větší škoda, že s týmem, který je přibližně na naší úrovni a měl jen o tři body více. Zápas začal poměrně svižně, první větší šanci jsme měli Mahákem, ten ale branku hostů netrefil. To hostující Šteyer byl přesnější, dostal Planou do vedení, které těsně před pauzou po brejku zvýraznil Plojhar. Během deseti minut druhé půle jsme srovnali stav a chtěli si jít pro vítězství, byli aktivnější, ale opět střelec úvodní branky překlopil stav na hostující stranu Kluky musím pochválit, opět jsme vyrovnali a podle mého by remíza byla spravedlivá. Udělali jsme pár chyb a soupeř byl velmi produktivní, potrestal nás i počtvrté po tečované střele Cardy. Možná nám chybělo i trochu štěstíčka.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Ve Lhenicích jsme chtěli uhrát 3 body a to se nám povedlo, tak jsme odjížděli spokojení. Ačkoliv ten průběh byl pro naši lavičku infarktový. Soupeři jsme darovali 3 góly a utkání jsme si strašně zkomplikovali nástupem do druhého poločasu. Kdy jsme si řekli, že do 60 minuty to uhrajeme bez gólu, soupeř hru otevře a my budeme vyrážet do rychlých brejků. Všechno bylo jinak, za 6 minut to bylo 2:2. Pak byla hra vcelku vyrovnaná a k nám se nakonec fotbalové štěstí otočilo čelem a v 87 minutě jsme dali vítězný gól. Za domácí byl nejvíce vidět Prenner, od nás odehrál nadstandardní utkání Plojhy. Střelecky se nám probudil Štája, tak z toho mám celkově dobrý pocit. I přes to drama, ke kterému vůbec nemělo dojít. Ještě bych chtěl vyzdvihnout zázemí ve Lhenicích, jak hřiště, tak kabiny na skvělé úrovni.