--

--

Souboj Doubravky s Komárovem nepoznal vítěze. Oba celky se rozešly remízou

15

Kolem sto padesáti diváků sledovalo na Velký pátek utkání mezi Doubravkou a Komárovem. Oba týmy se nachází ve středu tabulky- Doubravka desátá, Komárov sedmý. Teoreticky jsme tak měli možnost sledovat velmi zajímavou bitvu.

Bezbrankový poločas

První půle nabídla poměrně vyrovnanou hru, která negenerovala příliš mnoho šancí ani na jedné straně. Případné příležitosti byly velice rychle eliminovány obranou jednoho z týmů. Poločasový výsledek tak zcela zaslouženě ukazoval bezbrankový stav 0:0.

Týmy se rozešly remízou

Druhý poločas se nesl ve velmi podobném duchu, a bylo víc než jasné, že se oba týmy rozejdou s vyrovnaným výsledkem, neboť nic zásadního nenasvědčovalo tomu, že by se tato situace měla změnit.

Tato teorie se po závěrečném hvizdu proměnila v realitu, a tak si týmy dělily body.

Komárov je aktuálně na sedmém místě, a se svými třiatřiceti body mé stejný bodový zisk jako skupina na čtvrtém až sedmém místě. Naproti tomu desátáDoubravka na svého nejbližšího soupeře- Český Krumlov ztrácí dva body.

SK Senco Doubravka
J. Luhový [-] - P. Krejčí [-] , D. Künstner [-] , M. Nový [-] , V. Světlík [-] , V. Fleissig [-] (85. J. Krystl [-] ) , L. Vacata [-] , L. Roubal [-] (80. D. Kalina [-] ) , M. Uzlík [-] (69. T. Řehoř [-] ) , D. Novák [-] , J. Česák [-]

FK Komárov
P. Šebek [-] - L. Kaufman [-] , P. Ženíšek [-] , O. Lang [-] , D. Klimeš [-] - M. Pužík [-] , V. Krejča [-] (46. V. Zítek [-] ) , A. Vokáč [-] (66. V. Lehedza [-] ) - K. Vajs [-] (86. T. Srp [-] ) , J. Mojdl [-] , A. Vokáč [-]

ŽK: 64. P. Krejčí - 52. D. Klimeš .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Šimeček Libor - SUCHÁNEK Antonín, SCHVEINERT Radek.