Šimeček Libor
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pokratice - Rumburk 6:0 (3:0) 16.03. 14:00 -
Dobroměřice - Nové Sedlo 3:2p. (2:1) 09.03. 11:00 -
Bílina - H. Jiřetín 2:1 (1:1) 18.11. 13:30 -
Domoušice - Brná 3:4p. (2:0) 05.11. 17:30 -
Nové Sedlo - Bílina 0:5 (0:2) 28.10. 10:15 -
Souš B - Černovice 0:1p. (0:0) 22.10. 15:00 -
Roudnice - Spořice 0:3 (0:1) 15.10. 16:00 -
Neštěmice - Oldřichov 1:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Rumburk - Šluknov 1:2p. (0:0) 30.09. 16:00 -
Černovice - Jílové 2:0 (0:0) 23.09. 10:30 -
Krupka - Litoměřicko 0:8 (0:6) 16.09. 10:30 -
H. Jiřetín - Lovosice 5:1 (2:1) 09.09. 10:30 -
Proboštov - Domoušice 1:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Brná - Ledvice 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Modlany - Srbice 2:3 (0:3) 11.08. 18:00 -
Vilémov - Štětí 2:3 (1:2) 27.05. 17:00 -
V. Hamry - Turnov 4:2 (1:2) 06.05. 10:00 -
Krupka - Brná 0:4 (0:1) 22.04. 10:30 -
Strupčice - Chlumčany 2:3p. (1:0) 08.04. 13:00 -
Doubravka - Komárov 0:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Č. Lípa - Hvězda Cheb 0:1 (0:1) 11.03. 10:15 -
Lovosice - Souš B 4:3p. (1:2) 29.10. 10:30 -
Libiš - Č. Lípa 1:3 (0:2) 28.10. 10:15 -
Pokratice - Šluknov 2:1 (0:0) 22.10. 14:00 -
Neratovice - Č. Brod 0:0 (0:0) 24.09. 10:15 -
Domažlice - Karlovy Vary 2:1 (1:0) 20.05. 18:00 -
Srbice - Jílové 2:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Mýto - Čáslav 1:1 (0:0) 27.04. 17:30 -
Č. Lípa - Kladno 1:1 (1:0) 09.04. 10:15 -
Perštejn - Litoměřicko 2:1 (2:1) 26.03. 15:00 -
Bílina - Proboštov 2:0 (1:0) 13.11. 14:00 -
Rumburk - Ledvice 1:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
Huntířov - St.Křečany 2:3p. (1:1) 31.10. 14:00 -
Hvězda Cheb - Hořovice 3:2 (1:1) 28.09. 17:00 -
Aritma - Meteor 5:1 (2:1) 18.09. 10:15 -
Horky - Kutná Hora 2:2 (1:1) 04.09. 17:00 -
Slaný - Č. Brod 2:0 (2:0) 07.08. 17:00 -
Brandýs n.L. - Chomutov 1:0 (0:0) 31.07. 10:15 -
Ostrov - Aritma 0:3 (0:2) 03.10. 15:00 -
Karlovy Vary - Benešov 3:2 (1:2) 03.11. 10:30 -
Hostouň - Králův Dvůr 2:1 (0:1) 20.10. 15:30 -
Zápy - Ústí n/O 4:2 (2:2) 29.09. 16:00 -
Přepeře - Velvary 2:1 (1:1) 14.09. 10:30 -
Slavia B - Králův Dvůr 0:1 (0:1) 01.09. 10:15 -
Velvary - Liberec B 0:1 (0:1) 10.08. 17:00 -
Nymburk - Motorlet 2:0 (2:0) 01.06. 10:30 -
Klatovy - Čížová 1:6 (0:2) 04.05. 17:00 -
Dobříš - Aritma 1:2 (0:0) 13.04. 17:00 -
Lom - Chlumčany 1:3 (0:3) 30.03. 16:30 -
Ostrov - Libiš 2:1p. (1:1) 16.03. 15:00