22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

Rozsochy doma vstřelili 10 gólů

15. P. Bureš (p.) , 40. P. Bureš , 42. J. Ludvík , 44. S. Padrtka , 63. J. Ludvík , 65. J. Ludvík , 66. J. Ludvík , 68. D. Juračka , 70. J. Ludvík , 82. D. Juračka
18

Poslední tým Jívoví se představilo na půdě třetího týmu Rozsoch. Takže favorit utkání byl jasný. A to Rozsochy celý zápas potvrzovali. Hosté na tento zápas nebudou mít vůbec nějaké dobré vzpomínky.

Rozsochy začaly rozebírat soupeře

Domácí hráči byli po celý první poločas jednoznačně lepším týmem, tuto dominanci Rozsochy předvedenou hrou a brankami také podvrdily. Už v 15. minutě Petr Bureš proměnil pokutový kop, tím tak otevřel skóré dnešního zápasu. Pak domácí měli hodně šancí, které ale neproměnili. Druhá branka přišla tedy až ve 40. minutě, Petr Bureš dával svůj druhý gól. O dvě minuty později vstřelil další branku Jan Ludvík a ve 44. minutě Stanislav Padrtka uzavřel gólový výčet prvního poločasu. Domácí Rozsochy tedy po poločase vedli 4:0 nad hosty z Jívoví.

Rozsochy ještě přidaly další góly

Ve druhém poločase domácí hráči ještě dokázali více přidat. První gól ve druhém poločase v 63. minutě obstaral Jan Ludvík, který tak dal svůj druhý gól v zápase. O dvě minuty později tento hráč dokázal zkompletovat hattrick. Další minutu na to, konkrétně v 66. minutě, tak Jan Ludvík vsítil svůj 4 gól, celkově 7. v tomto utkání. V 68. minutě domácí přidali další zásah, přesnou trefou se prezentoval David Juračka. No a v 70. minutě Jan Ludvík dával svůj páty přesný zásah do hostující branky. No a desátý hřebík do hostující rakve přidal v 82. minutě David Juračka, no a to byla pro hosty konečná. Rozsochám se sice další branku už nepodařilo vstřelit, nicméně to nic nemění na tom, že domácí porazili hosty vysokým výsledkem 10:0 a připisují si tak velmi zaslouženě tři body. Jívoví snad za celý zápas mělo pouze jednu brankovou příležitost a to byla hlavička, která čestnou branku ale nepřinesla. Skoro celý zápas se tedy hrál na jednu bránu.

TJ Rozsochy
pan Strachoň: ‚‚V prvním, i druhém poločase jsme byli lepší. V 1. poločase jsme ještě řadu brankových příležitostí neproměnili. Ve druhé půlce jsme zase naopak toho hodně proměnili, soupeře jsme přehráli, měl snad jednu příležitost hlavičkou, takže celkově si myslím, že zápas jednoznačný. Góly byly pěkné, místama to bylo i na jeden dotek až skoro do brány. " hráč utkání: Jan Ludvík

TJ Rozsochy
P. Juračka [-] - P. Šmerda [-] , S. Padrtka [-] , P. Bureš [-] , A. Prášil [-] , D. Juračka [-] , V. Prášil [-] , J. Ludvík [-] , E. Šibor [-] , P. Čížek [-] , P. Prášil [-]

FC Santus Jívoví
M. Štryncl [-] - J. Požár [-] , M. Král [-] , J. Horký [-] (41. J. Hejtmánek [-] ) , R. Havlíček [-] , J. Láznička [-] , R. Valsa [-] , V. Dvořák [-] , P. Liška [-] , D. Dřímal [-] , M. Mach [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - KÖNIG Miroslav, STŘEŠŇÁK Josef (N).