23.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

8. O. Bulička , 11. M. Šimek , 19. M. Zikmund , 34. M. Šimek , 44. M. Rada , 59. M. Obůrka - 37. J. Holoubek (p.)
9

Čáslavice si připsaly proti Studenci jednoznačnou domácí výhru

Domácí rozhodli již v první půli

Hned v úvodních minutách zápasu se fanoušci dočkali prvního gólu, když Otakar Bulička z Čáslavic otevřel skóre v 8. minutě -1:0.

Domácí tým pokračoval ve svém silném výkonu a v 11. minutě se zásluhou Marcela Šimka dostal do dvoubrankového vedení -2:0. Hosté ze Studence se snažili odpovědět, ale jejich snahy byly mařeny dobře bránícími se hráči Čáslavic. V 19. minutě pak Michal Zikmund přidal další gól a poslal domácí tým do třígólového náskoku.Čáslavice pokračovaly v tlaku a v 34. minutě se Marcel Šimek podruhé trefil do sítě soupeře, čímž zvýšil skóre na 4:0. Studenec se snažil odpovědět alespoň kontaktním gólem a v 37. minutě se to povedlo Janu Holoubkovi, který proměnil pokutový kop -4:1. Tento gól však byl pouze dočasným zlepšením pro hostující tým.

Před koncem prvního poločasu se ještě stihl prosadit Milan Rada z Čáslavic, který navýšil náskok svého týmu na 5:1.

Domácí si výhru pojistili

Ve druhém poločase pokračovala dominace Čáslavic, a v 59. minutě se gólově prosadil Michal Obůrka, čímž pečetil vítězství svého týmu vysokým výsledkem 6:1.Celé utkání bylo plné tempa, akce a brankových situací. Domácí Čáslavice předvedly vynikající výkon a zaslouženě si připsaly tři body.