22.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

13. T. Jeřábek , 56. P. Horký , 72. P. Horký (p.)
10

Mohelno si připsalo proti Slavicím povinnou domácí výhru  3:0

Domácí o gól lepší

Mohelno přivítalo na svém hřišti soupeře ze Slavic. Domácí chtěli bezesporu navázat na výhru v Koněšíně a hosté měli za cíl urvat první jarní body. Do zápasu vstoupili lépe domácí, byli aktivní, kombinovali, ale žádná větší šance nepřišla. O první změnu skóre se v 13. minutě postaral Tomáš Jeřábek, kdy se procpal mezi obránci a přehodil vyběhnutého gólmana. Stav zápasu 1:0. Následovala i šance hostů, kdy po nedorozumění domácích číhala na hostujícího útočníka téměř prázdná branka, ale jeho střela mířila mimo. Poté byly k vidění i další šance domácích, se všemi si ale poradil hostující gólman.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase si začali domácí tvořit nebezpečnější šance a i díky tomu v 56. minutě navýšil na 2:0 Petr Horký. V 72. minutě nařídil sudí Kalina pokutový kop pro domácí, k míči se postavil znovu Petr Horký a uklidil ho mezi tři tyče. Stav zápasu 3:0. Zbytek zápasu se už jen dohrával. Domácí zaslouženě vyhráli a zapsali si povinné 3 body do tabulky.

TJ Mohelno
V. Pelán [-] - F. Meluzín [-] , P. Šanda [-] , M. Kopeček [-] , M. Dvořák [-] - P. Šanda [-] (46. P. Horký [-] ) , P. Jeřábek [-] , V. Kolesa [-] , L. Drápela [-] - T. Jeřábek [-] , D. Vašek [-] (46. M. Ondráček [-] ) -

SK Slavice
M. Soural [-] - D. Trojan [-] - Š. Tomek [-] , M. Pohořilský [-] , A. Svoboda [-] - T. Kaláb [-] - V. Vybíral [-] , M. Ramaj [-] , D. Kovář [-] , P. Kopeček [-] , M. Svoboda [-]

ŽK: 31. P. Šanda - 12. M. Soural , 75. T. Kaláb .
Hráči zápasu: P. Horký - P. Kopeček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KALINA Oldřich - ŠANDA Petr (N), GRUNTORÁD Pavel (N).