20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Moravské Budějovice B si vezou ze Studénce všechny body

10

Studenec si připsal na svém hřišti proti Moravským Budějovicím B těsnou porážku 1:2

Hosté o dva góly lepší

Hned první chybu domácí obrany potrestal v 5. minutě Fedra -0:1. Další chybu v 37. minutě potrestal únikem přes půlku hřiště Šabatka -0:2. Ve 40. minutě další šance soupeře z velkého vápna, přelobovali brankáře domácích, ale trefili pouze břevno. Ve 43. minutě střela Mezlíka z 16-ti metrů, brankář vyrazil.

Domácí pouze snížili

Ve 49. minutě po faulu na domácího Mrně se k přímému kopu postavil Strnad, tvrdou ránou z 20-ti metrů však trefil náruč brankáře Rumíška. V 69. minutě domácí Mezlík šel sám na brankáře, kterého si položil, další kličku a následnou střelu vyrazil soupeř. V 73. minutě Komárek rozehrál roh z pravé strany, brankář vyrazil, odražený míč trefil domácího Mezlíka, 1:2. V 76. minutě Komárek zahrával opět roh zprava, Januška hlavičkoval, z brankové čáry soupeř míč vyrazil. 89´závar před brankou domácích, který zlikvidoval brankář Chalupa. Druhý poločas měli více ze hry domácí. Nedokázali ale vyrovnat.