18.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Opatov doma přehrál Moravské Budějovice B

13

Opatov si připsal na svém hřišti proti Moravským Budějovicím B důležitou výhru 4:1

Domácí o tři góly lepší

Utkání začalo za velmi silného větru. Oba soupeři od začátku zkoušeli pouze nakopávat balony což k ničemu nevedlo ani na jedné straně. Až v 15. minutě kdy hostující kapitán práskl do balónu z velké vzdálenosti a parádní ranou o břevno otevřel skóre. 0:1 pro hosty. Opatov poté uklidnil hru začal hrát po zemi a z toho pramenili šance. V 21. minutě se podařilo vyrovnat domacímu Filipovi Šinkovskému a hned o dvě minuty později otočil skóre na stranu domácích Zdeněk Daniel. Opatov se stále tlačil do šancí a snažil se navýšit svůj výsledek což se podařilo v 34. minutě Petrovi Jirkovi a hned 5 minut poté dal svůj druhý gól v zápase Zdeněk Daniel. Hosté ačkoliv se snažili v první půli po větru něco vymyslet žádná z jejich šancí neměla úspěch.

Ve druhém poločase již branka nepadla

Druhý poločas už se tak jen dohrával, kdy ani jeden z týmů nevyužil žádnou šanci a tak všechny 3 body zůstali domácím v Opatově.

FK Opatov
J. Plaček [-] - M. Kšír [-] , Z. Daniel [-] , M. Čurda [-] (42. M. Řezáč [-] ) , F. Šinkovský [-] , P. Jirka [-] (64. S. Wasserbauer [-] ) , R. Pokorný [-] , M. Malík [-] , M. Ježek [-] , A. Švaříček [-] , J. Tekal [-]

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - P. Slabý [-] (84. L. Jenerál [-] ) , Z. Škoda [-] , O. Fedra [-] , M. Šabatka [-] , M. Buďa [-] , J. Liška [-] , J. Okoš [-] , M. Veselý [-] , M. Premar [-] , J. Povolný [-]

ŽK: 12. M. Buďa , 45. J. Povolný .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: VELC Štěpán - HANZAL Lukáš (N), FORTELNÝ Jaromír (N).