17.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

13. J. Holčapek (p.) , 18. M. Hobza , 78. R. Svoboda - 2. P. Jirka , 17. F. Šinkovský (p.) , 54. M. Čurda , 59. F. Šinkovský , 61. P. Jirka
9

Šebkovice B si připsaly proti Opatovu domácí porážku v poměru 3:5

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

Šebkovice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Opatova..Na podzim zvítězily Šebkovice jasné na půdě Opatova 4:0. Hned ve 2. minutě dokázal využít zaspání domácí obrany Jirka, který si našel dlouhý centr a nedal golmanovi šanci 0:1. Ve 12. minutě podnikl domácí Bílek odvážný průnik do vápna, kde byl zastaven až faulem. Následný pokutový kop Holčapka hostující brankář zneškodnil, ale na dorážku už byl krátký 1:1. O pár minut později dostali, po úniku Daniela po levé straně, výhodu pokutového kopu hosté a bezpečně jej proměnili 1:2. Hned o minutu později se domácím podařilo vyrovnat, to když rohový kop Volfa našel přesně hlavu Hobzy. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale další branka už nepadla.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

Do druhé půle nastoupili lépe hosté a během prvních 15 minut stihl odskočit o 3 branky 2:5. Po zbytek zápasu se domácí hnali za vyrovnáním, ale podařilo se jim pouze snížit na konečných 3:5.