5.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Krakovany podruhé vítězně! Krakovany - Velký Osek 3:0

12

Očekávalo se vyrovnané utkání. Oba týmy měly před tímto záapsem shodně po čtyřech bodech a výherce toho klání se tak mohl posunout do čela neúplné tabulky Okresního Přeboru na Kolínsku. Jak se zápas vyvíjel?

(zase) sami na bránu

Do obou poločasů se podíváme očima hráče Krakovan Jana Špinky, který popsal takřka minutu po minutě děj utkání. Přeji příjemnou zábavu :)

5. min - Oberreiter mě krásně vysouvá mezi beky, jdu sám na Durdila a dělám z něj hrdinu

10. min - Repete. Obr na mě, a já si to zas peláším sám na kasu. Tentokrát lemplovsky vedle

22. - Zranění Špinky – nakopnutý kotník, na hřiště jde šestnáctiletý Hruška

30. min. - Střelu Sodomy z malého vápna chytá bezchybný Douděra. Parádní reflex.

35. - Obr vymotá 2 hráče Oseka a levačkou uklízí Rudovi mezi nohy. 1:0

45.  - Černý krásný centr přes celou bránu na Horáka a ten hlavou. 2:0

Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro domácí Krakovany.

Šancí jako hub po dešti

Do druhého poločasu udělal trenér hostujícího týmu Koška dvě změny. Řeháka s Novákem nahradili Lylo a Mareš. Čerství hráči s cílem oživit hru Velkého Oseka.

53. - Osek drží míč, ale nedostává se do žádných šancí, je to vše takové platonické

54. - Obr sám na bránu nechává vyniknout Durdila.

80. - Obr opět sám na bránu a tentokrát uklízí. 3:0

90. Obr - s Horákem sami na bránu. Horák střílí vedle.

(Pozn. aut. : Obr=Jiří Oberreieter)

TJ SK Krakovany
Chvilkový hráč Jan Špinka: Pěkný fotbal z obou stran, podpořený výborným výkonem sudího Hlavničky. Zápas bych zhodnotil, že Osek hrál fotbal a my jsme dávali góly. Na šance to bylo 9:3 pro nás, tak za mě vítězství zasloužené. Nepamatuji si zápas, kdy jsme šli tolikrát sami na bránu. Osek se mi, ale herně líbil a myslím, že bude hrát horní polovinu tabulky. Nám chybělo 5 lidí, a vůbec to na našem výkonu nebylo znát. Do Ratboře bychom měli zajíždět opět v plné sestavě, tak by se nám nějaký ten bodík líbil. Ratboř je kandidát na postup, takže uvidíme, co se z toho vyvrbí.

FK Viktorie Velký Osek
Sportovní ředitel Zdeněk Novák st.: Po velice špatném prvním poločase se naše hra ve druhé půli zlepšila, ale proti bojovnému soupeři to na body nestačilo. Z předvedené hry a ze ztráty bodů jsme velice zklamáni.

Z. Douděra [-] - O. Černý [-] , M. Kutil [-] , A. Hojda [-] , P. Myška [-] - Z. Vodvářka [-] (75. V. Novotný [-] ) , P. Strejcius [-] , P. Kozel [-] - J. Oberreiter [-] - J. Špinka [-] (22. A. Hruška [-] ) , D. Horák [-]

R. Durdil [-] - A. Novák [-] , Z. Novák [-] (46. L. Lylo [-] ) , Š. Šmiřák [-] , T. Kalaš [-] , M. Koška [-] , J. Karban [-] , S. Karban [-] (75. M. Černý [-] ) , F. Řehák [-] (46. J. Mareš [-] ) , O. Sodoma [-] , J. Žilka [-]

ŽK: 88. V. Novotný - 60. T. Kalaš . ČK: 89. V. Novotný .
Počet diváků: 99. Rozhodčí: Hlavnička Radek - KUBIČEK Luboš (N), HOŠEK Václav (N).