12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

Šebkovice B zvládly domácí zápas s Valčí

13

Fotbalisté Šebkovic B si připsali proti Valeči velmi cennou výhru 3:1

Domácí o gól lepší

Do utkání vstoupili lépe hosté z Valče, kteří byli rychlejší na balonu a důraznější v soubojích. Ve 13. minutě hosté udeřili po pěkné akci po kraji hřiště 0:1. Poté se hra vyrovnala a hrálo se bez velkých šancí. Ve 35. minutě zahrával domácí Zikmund trestný kop a s přispěním teče hostujícího hráče srovnal na 1:1.Po inkasovaném golu se hosté více než hře začali věnovat rozhodčímu a toho domácí využili. Ve 43. minutě se odvrácený přímý kop hostů dostal k Bílkovi, který pěkným pasem vysunul Hobzu, ten zatáhl míč do šestnáctky, kde našel volného Volfa a ten na dvakrát překonal brankáře 2:1.

Domácí si výhru pohlídali

Druhá půle začala dobře pro domácí, když si rohový kop našel Hobza a zvýšil na 3:1. Hosté se potom snažili s výsledkem něco udělat, ale spíše než do šancí se dostávali do debat s rozhodčím. Domácí poté zodpovědně bránili, hosty z Valče k ničemu nepustili ba naopak hrozili do otevřené obrany. Největší šanci měl domácí Holčapek, který šel sám na brankáře, ale místo střely mu dal malou domů. Utkání tedy skončilo zasluženou výhrou Šebkovic 3:1.

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Z naší strany nepovedený zápas, plno nepřesností,chtěli jsme hrát kombinačně, držet míč,to bohužel nefungovalo! Domácí hráli styl nakopni do vápna a uvidí se, což nám dělalo potíže a když měl ještě rozhodčí rozdílný metr,neměli jsme na to tady něco uhrát!