12.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Rapotice B doma udolaly Opatov

1. V. Němec , 83. M. Kšír (vl.) , 85. R. Strašák - 9. R. Novotný
13

Fotbalisté Rapotic B si připsali proti Opatovu velmi důležitou domácí výhru v poměru 3:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Rapotice B přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Opatova. Zápas se hrál za chladnějšího fotbalového počasí. Začátek utkání vyšel domácímu týmu naprosto skvěle. Již z první akce z 1. minuty skóroval domácí kanonýr Vlastimil Němec - 1:0. Hosté však velmi brzy vyrovnali, když se o zápis do střeleckých statistik zapsal Roman Novotný - 1:1. Po svižnějším začátku se již v prvním poločase žádné branky fanoušci nedočkali.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že se skóre od 9. minuty nezmění, až přišla pro hosty smolná 83. minuta, kdy si Miroslav Kšír  srazil míč do vlastní sítě a domácí se tak dostali po dlouhé době opět do vedení. Drama se v závěru zápasu nekonalo, protože v 85. minutě přidal další domácí branku Radim Strašák, takže všechny body nakonec zůstaly v Rapoticích.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Byl to pro nás velice smolný zápas. Škoda, že jsme nevytěžili v Rapoticích alespoň bod.