Mohelno ve Slavicích nezaváhalo

13

Fotbalisté Slavic si připsali proti Mohelnu opět jasnou porážku v poměru 1:6

Hosté o dva góly lepší

V souboji dvou nováčků soutěže se ve Slavicích představilo Mohelno. Oba celky mají rozdílné starosti. Ty příjemnější má Mohelno, které v minulém kole doma zvítězilo nad Koněšínem 4:0. Slavice si naopak připsaly další porážku, tentokrát na půdě Rapotic B v poměru 4:2. Hosté začali skvěle a ve 4. minutě je podle předpokladů dostal do vedení Pavel Šanda - 0:1. Domácí však tato rychlá branka nezlomila a ve 28. minutě vyrovnal Michal Hobza - 1:1. To bylo varování pro hosty, kteří opět zabrali a ve 32. minutě jim vrátil vedení zpět Pavel Jeřábek - 1:2. Do konce poločasu pak přidal pojistku Jiří Kavan - 1:3.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase už ale dominovali hosté. V 57. minutě přidal druhou branku v zápase Pavel Jeřábek a bylo již 1:4. V 70. minutě se zapsal do střeleckých statistik Pavel Gruntorád - 1:5. Konečnou podobu výsledku pak udělal v 79. minutě také druhou brankou Pavel Šanda a podle předpokladů všechny body putovaly do Mohelna - 1:6.

SK Slavice
P. Kříž [-] - D. Trojan [-] , M. Svoboda [-] (46. R. Čudrnák [-] ) , P. Kopeček [-] , M. Cejnar [-] (63. V. Toman [-] ) - T. Kaláb [-] (84. P. Pislcajk [-] ) , T. Novotný [-] , M. Pohořilský [-] , Š. Tomek [-] - A. Svoboda [-] , M. Hobza [-] -

TJ Mohelno
J. Světlík [-] - F. Žák [-] , M. Kopeček [-] , Z. Hrubeš [-] (63. F. Staněk [-] ) , F. Meluzín [-] - M. Dvořák [-] (63. P. Gruntorád [-] ) , M. Kerndl [-] , P. Jeřábek [-] , P. Šanda [-] - T. Jeřábek [-] (77. J. Dvořák [-] ) , J. Kavan [-] (46. P. Horký [-] ) -

ŽK: 30. T. Novotný , 48. M. Hobza - 44. Z. Hrubeš , 60. T. Jeřábek .
Hráči zápasu: P. Jeřábek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SEDLÁČEK Petr - MITÁŠ Milan (N), JOCHYMEK Tomáš (N).