4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

42. D. Volf , 50. L. Říha , 73. J. Hobza , 88. Z. Přibil
12

Fotbalisté Opatova si připsali proti Šebkovicím B nečekaně snadnou prohru 0:4

Hosté se ujali vedení

Opatov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Šebkovic B. Opatov dokázal v minulém kole vybojovat první výhru, a to dokonce na půdě Radotic v poměru 1:2. Šebkovice B také zvítězily 2:1, ale v tomto případě jim pomohla výhoda domácího prostředí nad nováčkem soutěže z Mohelna. V posledním domácím zápase se oba celky rozešli smírně 3:3. Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání

Hosté ještě skóre navýšili

Vstup do druhé půle měli lepší hosté, což si tohle právě domácí tým nepřál. V 50. minutě proto vedli hosté zásluhou Lukáše Říhy 0:2. Domácí snaha o vyrovnání však zakončila v 73. minutě, kdy poslal Jan Hobza hosty do rozhodujícího trháku - 0:3. Definitivní tečku za zápasem pak udělal v 88. minutě Zdeněk Přibil - 0:4.