12.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Předměřice doma po týmovém výkonu porazily Černilov

13

Předměřice doma podaly bojovný výkon, podpořený skvělým výkonem Štěpána Pekáče, který v první půli zaznamenal čistý hattrick. V druhé půli Černilov po zásluze Kryštofa Holečka pouze snížil na končených 3:1 a Předměřice tak zaslouženě slaví druhou výhru v sezóně a odlepily se ze dna tabulky.

FK Černilov
Jaroslav Kosina, trenér: Domácí tým nám ukázal, jak se bojuje o body. Opakuje se zahozená naše první jasná gólová šance a opět se soupeřem úplně zbytečně bojujeme. Pokud se nezlepší přístup, nasazení a životospráva před zápasem, tak se nikam neposuneme. Před zraky předsedy klubu to byl dnes nejhorší výkon sezóny. Za dnešní výkon musím pochválit duo matadorů Hock a Hrubý.